مجری تجارت الکترونیکی – مارک تجارتی لوکس – WFH / دفتر در یورکشایر (انگلیس) – تا 25000 پوند

این نقش حیاتی به عنوان مجری تجارت الکترونیکی مسئولیت اجرای فعالیتهای روزمره در برنامه های بازرگانی و بازاریابی را بر عهده خواهد داشت.

برنامه های بلند پروازانه رشد برای مشتری با نام تجاری لوکس مصرف کننده ما در دست اجرا است و شما می توانید بخشی از این زمان هیجان انگیز باشید. این نقش حیاتی به عنوان مجری تجارت الکترونیکی مسئولیت اجرای فعالیتهای روزمره در برنامه های بازرگانی و بازاریابی را بر عهده خواهد داشت.

همکاری نزدیک با هر دو تجارت الکترونیکی تجارت و CRM و مدیران بینش ، شما از طریق کانال های بازاریابی دیجیتال پشتیبانی خواهید کرد.

شما باید قادر باشید:

  • با مهارت نوشتن کپی ، از نظر بصری خلاق باشید ، قادر به شناسایی بهترین دارایی های بصری در کلاس ، ایجاد ایده هایی برای فعالیت و داستان سرایی باشید
  • قادر به ارزیابی داده ها ، شناسایی روندها و جمع آوری بینش ها باشید
  • توانایی اثبات شده برای کار مستقل ، مسئولیت کامل در مورد مناطق خاص تقویم فعالیت شما
  • قوی ، می تواند رفتار کند
  • ارتباط موثر می تواند روابط ایجاد کند
  • مهارت های سازمانی قوی و قادر به کار برای رسیدن به مهلت های مقرر.

در عوض این فرصت فرصتی برای پیوستن به یک مارک تجاری لوکس کوچک اما سریع در حال رشد است که در یک زمان واقعاً مهیج از تکامل خود ، عضو می شوید.

کاندیدای ایده آل در سطح مرتبط / معادل در یک موضوع مرتبط مانند بازاریابی ، روابط عمومی یا تجارت تحصیل کرده و تجربه همکاری با یک مارک تجاری با فروش کانال تجارت الکترونیکی قوی را دارد و برنامه وفاداری قوی و استراتژی های حفظ مشتری را درک می کند.

اگر شما تجربه و مهارت های لازم را با درک مصرف کننده لوکس دارید ، دوست داریم از شما بشنویم. لطفاً CV خود را به نقل از COSBUS در برنامه خود به علی رفل ، مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPSs ارسال فرمایید [email protected]

لطفا توجه داشته باشید که به دلیل حجم برنامه هایی که دریافت می کنیم ، تنها 5 روز کاری با نامزدهای موفق تماس خواهیم گرفت. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>