متخصص تجارت الکترونیک – ساسکس غربی – 45000 پوند

حداقل با 3 سال تجربه تجارت الکترونیکی که باید شامل DtC باشد

یک نقش هیجان انگیز تازه ایجاد شده در تیم بازاریابی نیاز به یک متخصص تجارت الکترونیک با تجربه و سرزنده دارد تا بتواند رشد شگفت انگیز آنلاین خود را ادامه دهد.

3 روز در هفته در دفاتر زیبای خود در West Sussex و 2 روز در هفته در خانه کار کنید. حتی ممکن است با یک حرکت به ساحل زیبای جنوبی وسوسه شوید!

احساساتی در مورد تجربه مشتری و فوق العاده ماهر در جذب مشتری ، تبدیل و حفظ مشتری.

بسیار با انگیزه ، خلاق و سازمان یافته با اشتیاق برای ارتباط با مردم. شور مرئی که می درخشد. عشق به تعامل مشتری با هدف نهایی تبدیل مرورگرها به مشتری و مشتری به طرفدار وفادار.

با حداقل 3 سال تجربه تجارت الکترونیکی که باید شامل DtC باشد ، کاملاً با SEO ، بازاریابی شرکت های وابسته ، UX و Google Analytics.

مشتری ما در حال سفر به سفر جهانی است و شما می توانید در این نقش متخصص بخشی از آن باشید. با عشق واقعی به مراقبت از پوست ، شما خواهید دانست که افرادی که در این بخش حرکت می کنند چه کسانی هستند ، تجربه بخش از اهمیت کمتری برخوردار است ، بنابراین اگر تجربه مشابه مارک سبک زندگی را داشته باشید ، این مورد در نظر گرفته می شود.

آنچه ضروری است این است که شما نوع مصرف کننده ما ، نحوه تعامل با مرورگرها ، تبدیل و حفظ علاقه و وفاداری آنها را درک کنید.

اگر می خواهید بخشی از یک فرهنگ منحصر به فرد بنیانگذار شرکت باشید که در آن “خانواده کار” شما واقعاً عاشق کاری هستند که انجام می دهند ، پس می توانید همان چیزی باشید که به دنبال آن هستیم.

لطفاً CV خود را بدون تأخیر به علی رفل ، مشاور اصلی – بخش بهداشت و زیبایی در VPss ارسال کنید: [email protected] به نقل از CosBus در برنامه خود.

با توجه به حجم پاسخ ها ، در حال دریافت هستیم لطفاً توجه داشته باشید که فقط برنامه های موفق در عرض 5 روز کاری پاسخ می دهند. ممنونم از اینکه درک می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>