ما از فضانوردان خواستیم نکات مهم خود را برای سلامتی جسمی و روحی به اشتراک بگذارند

فضانوردان مجاز به دریافت کالاهای مقاوم در قفسه از خانه هستند. کوچ شکلات تلخ را انتخاب کرد ، اما ، البته ، عرضه او محدود بود. او می گوید: “من در واقع روی هر تکه شکلات خرما نوشتم برای زمانی که به من اجازه داده شد آن را باز کنم.” “اطمینان حاصل کردم که آنها در پایان مأموریت از یکدیگر فاصله گرفته اند تا اوقات بدون شکلات تلخ را نداشته باشم.”

برای تمرین خودمراقبتی درد بکشید

اگر فکر می کنید روز شستشوی شما پیچیده است ، سعی کنید در فضای خارج از شامپو استفاده کنید. Dottie Metcalf-Lindenburger ، فضانورد سابق می گوید ، از آنجا که دوش گرفتن امکان پذیر نیست ، شستن موها نیاز به دقت استفاده از آب از یک کیسه با نازل دارد (اگر مراقب نباشید ، قطرات به همه جا پرواز خواهند کرد) ، سپس در یک شامپو بدون شستشو شانه بزنید. .

همانطور که در زمین وجود دارد ، برخی از رشته ها احتمالاً طی این روند ریخته می شوند. متکالف-لیندنبورگر می گوید ، “برخلاف روی زمین ،” آنها به زمین نمی ریزند. “بنابراین شما باید کاری در این باره انجام دهید در غیر این صورت اعضای خدمه شما آزرده خاطر می شوند. قسمت چسبناک یک قطعه نوار چسب مانند ضخامت گیرنده برای رشته های نامناسب عمل می کند.

مراقبت و آرایش پوست باید توسط سم شناسان ناسا محافظت شود و برای حمل و نقل آن ایمن و پایدار تلقی شود (هرچه مواد تشکیل دهنده کمتری باشد ، احتمال دفع آن بیشتر است). مرطوب کننده های بسته بندی شده Metcalf-Lindenburger (هوای خشک داخل کابین – هدفمند از آنجا که رطوبت و تجهیزات الکترونیکی با هم مخلوط نمی شوند – به راحتی می توانند باعث کم آبی بدن شوند) همراه با حداقل آرایش مانند کانسیلر و رژگونه برای استفاده قبل از مصاحبه های پخش شده. او می گوید فرمول های پودر بهترین شرط بندی شما هنگام شناور شدن در یک فضاپیما است – مایعات ممکن است کثیف شوند. اشاره شد.

چشم خود را بر روی تصویر بزرگ نگه دارید

خسارات ذهنی پرواز فضایی می تواند به اندازه خسارت جسمی باشد. پگی ویتسون فضانورد سابق در مجموع 665 روز در فضا گذرانده است ، بیشتر از هر آمریکایی دیگر. کنار آمدن با بودن
دور از نزدیکان و یکنواختی “تمیز کردن دریچه ها برای 30 بار” با به یاد آوردن اینکه او بخشی از چیزی بزرگتر از خودش بود ، آسان تر شد.

ویتسون می گوید: “من به زنده نگه داشتن ایستگاه فضایی کمک می کردم.” وی پیشنهاد می کند اگر با انزوای لازم در طی همه گیر شدن دست و پنجه نرم می کردید ، همین فکر را داشته باشید: شما در جستجوی یک کالای بیشتر فاصله خود را حفظ می کنید.

با شرایط خود دوباره وارد شوید

کوچ از زمان حضور خود در ISS می گوید: “من فقط 11 انسان دیگر را به مدت 11 ماه متوالی دیدم” ، و خاطرنشان کرد که تعامل دوباره با مردم ، حتی از شش فوت دورتر به دلیل همه گیری ، همیشه آسان نبود. کوچ دریافت کرد که معاشرت در دوزهای کم در هر زمان و موضوعات طوفان مغزی پیش از آن به کاهش هرگونه اضطراب کمک می کند.

نسخه ای از این داستان در اصل در ماه مه 2021 در Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.


در مورد سلامتی داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون ، برنامه زیبایی ضد عرق آنیتا را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>