مایلی سایرس دهه 1980 را با مدل موی فاکس هاوک با ارتفاع زیاد دوباره مرسوم ، مد روز کرد – دیدن عکس ها

این روزها ، همه چیز مربوط به دهه 1970 است. برشهای شگی در مرکز ، لباسهای پهن و شیدایی غلتکی در رسانه های اجتماعی حاکم است – اما اگر مایلی سایروسآخرین مدل مو هر چیزی است که باید پشت سر بگذارد ، این همه چیز تغییر می کند. در تاریخ 5 ژوئیه ، خواننده عکسهایی را از یک اجرا در Resorts World Las Las Vegas با حضور بسیار (و به معنای واقعی کلمه) نشان داد بزرگ لحظه مو در حین اجرا ، کوروش گروه چرم کم برش و چشم گربه ای سیاه گرافیکی خود را با یک فاکس شاخ بلند به آسمان جفت کرد.

موهای صاف شده او ، بدون شک با اسپری مویی کاملاً محکم پوشانده شده ، در پشت گردن صاف قرار دارد اما قسمت جلوی آن کاملاً از جلو و پهلو صاف می شود و به نقطه ای در بالای سر می رسد. به عبارت دیگر ، او در سال 2021 کمتر شبیه یک ستاره پاپ است و بیشتر شبیه آن است که در یک موزیک ویدیو Poison روی کاپوت ماشین تعلق داشته باشد. مشخص نیست که مسئول سبک مورد نظر چه کسی است ، اما صرف نظر از این ، در کوروش ، این فقط درست به نظر می رسد.

ما بارها و بارها آن را گفته ایم ، اما همه روندها دوره ای هستند. لباس ، آرایش و مدل موهای دهه 1970 قطعاً در حال حاضر بازگشت دارد ، اما فاکس شاهر کوروش ممکن است فقط آغاز یک رنسانس جدید 1980 باشد. ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که سایه های چشم پاستلی را کنار بگذارید و دوباره به دنبال سایه های سیاه دودی بروید. یا کفال های ما را با فرهای ضد خش و انفجارهای ضخیم و پر عوض کنید. همه آن شلوارهای ناقوس ممکن است به زودی جای اسپندکس نئون را باز کنند ، چه کسی می داند؟ وقتی اینگونه در کوروش ارائه می شود ، مطمئناً این بینش وسوسه انگیز است.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، Monet X Change نکات بسیار محرمانه آرایش خود را به اشتراک می گذارد:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>