مایسی ویلیامز اولین نمایش خود را با نشان های سفید شده و موهای پلاتین در نمایش 2021 نشان داد

اگر تماشا کردید بازی تاج و تخت – و حتی اگر این کار را نکرده باشید – هنگامی که تصویر می کنید میزی ویلیامز، احتمالاً شما او را به عنوان یک سبزه با ابروهای قهوه ای متناسب تصویر می کنید. و به راحتی می توان گفت که هنوز هم ابروهای او با رنگ موهایش مطابقت دارد. اما این بازیگر به جای سایه شکلات طبیعی خود ، از موهای پلاتینی و ابروهای سفید شده استفاده کرده است و او شب گذشته در مراسم جوایز BRIT این ظاهر را با مخاطبان زیادی به اشتراک گذاشت.

ویلیامز مشغول فیلمبرداری یک سری جدید درباره تپانچه های جنسی است ، تپانچه، و نقش او می خواهد تا حد قابل تشخیصی سفید شود – هم موها و هم ابروهایش. هنگام اعطای جایزه جهانی آیکون به تیلور سویفت در 11 ماه مه ، او دیده می شود که موهای پلاتینی خود را در یک باند کوچک و بلند با موهای پرده ای نامرتب پوشیده است. ابروهای او مسلماً سفیدتر از موهای اوست و در برابر پوست روشن او تقریباً نامرئی به نظر می رسد.

گتی ایماژ

نگاه جدید برای اولین بار در مجموعه از مشاهده شد تپانچه در اوایل آوریل ، و مایسی در چند هفته گذشته نگاه مختصری به ترکیب موی تک رنگ ابرو داشته است. اما جوایز BRIT اولین ظاهر عمومی او را با ظاهری چشمگیر نشان می دهد.

در گذشته ویلیامز از تغییر رنگ موهای خود لذت می برد. در جوایز SAG 2017 ، او کاملاً مخالف ظاهر فعلی خود را با موهای سیاه و ابروها دنبال کرد. و در سال 2018 ، او قبل از اینکه به رنگ بنفش درآید ، صورتی-فاستلی – که ابروهایش را قهوه ای نگه داشت – رفت بازی تاج و تخت نمایش فصل 8

ما احساس می کنیم که وقتی ویلیامز دوباره موهایش را عوض می کند تپانچه فیلمبرداری به پایان رسیده است ، اما تا آن زمان ، امیدواریم که بتوانیم شاهد بسیاری از این ظاهر پرتحرک باشیم – و اگر یک روند تابستانی را آغاز کند تعجب نخواهیم کرد.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای بلوند:


اکنون 100 سال از ابروها را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>