مایرو چهره ماییرو 2021 را اعلام کرد

رقابت Face of Maiiro در نوامبر گذشته آغاز به کار کرد و افراد واقعی را با داستان واقعی جستجو کرد تا مارک تجاری ما برای سال آینده باشد

از چپ به راست: ویکی کارتر ، لیام نوروال ، آنا وارن و نصرا محمد

مراقبت از پوست مبتنی بر جلبک دریایی Maiiro Organic & Vegan در سپتامبر 2019 راه اندازی شد و مانند همه شرکت های جدید بودجه تبلیغاتی ما محدود بود.

برای مقابله با این موضوع ، ما از یک مدل برای تبلیغ همه محصولات خود استفاده کردیم. با این حال ، به نظر می رسد که مدل ما خیلی عالی بود و مشتری ها نمی توانستند با او همان راهی که ما انتظار داشتیم همدلی کنند. بنابراین ما به صحبت های مشتریان خود گوش فرا داده و شروع به تغییر آن کردیم.

و بنابراین چهره ماییرو متولد شد.

در نوامبر 2020 ، ما رقابت Face of Maiiro خود را راه اندازی کردیم ، ما به جستجوی افراد واقعی با داستان های واقعی پرداختیم تا مارک تجاری خود را برای سال آینده نشان دهیم.

همه پوستها یک واکنش نشان نمی دهند ، یک درمان مناسب برای همه راه حل ها وجود ندارد. بنابراین ما در پیدا کردن چهره متناسب با هر محصول جداگانه تلاش کردیم. پس از یک پاسخ شگفت انگیز و پس از مشورت طولانی ، من از معرفی برندگان به جهانیان بسیار هیجان زده هستم.

برندگان منفرد برای هر یک از چهار دسته به شرح زیر است:

  • کرم مرطوب کننده ضد پیری – ویکی کارتر از گرنسی
  • کرم ضد لک – لیام نوروال از لندن
  • شکر لب ارگانیک – آنا وارن از گرنزی
  • صابون ارگانیک – نصرا محمد از منچستر.

برندگان خوش شانس پایان نامه ها هر کدام یک جعبه غذای پر از محصولات ماییرو دریافت می کنند و (همانطور که محدودیت های قفل اجازه می دهد) ، برنده و یک دوست می توانند با یک روز آبگرم فوق العاده خود را غرق کنند.

نمی توانیم منتظر بمانیم تا محدودیت ها برای شروع عکاسی های جدید و هیجان انگیز در سال برداشته شود و شما به زودی می توانید آنها را در وب سایت ما مشاهده کنید.

مطمئناً می توانید برای پیگیری برندگان ما در خبرنامه ما مشترک شوید – www.maiiro.com یا در اینستاگرام یا فیس بوکmaiiroskincare ما در ماه های آینده مقالات جداگانه ای درباره هر برنده منتشر خواهیم کرد.

در ضمن ، جدا از تبریک به برندگان خود ، از همه شرکت کنندگان دیگر نیز بسیار تشکر می کنیم. استاندارد و تعداد بالای ورودی هایی که از سراسر انگلیس و جزایر کانال دریافت کردیم به سادگی باورنکردنی بود ، متشکریم که انتخاب برندگان نهایی را برای ما سخت کردید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>