مانیکور جدید پروانه دمی لواتو ثابت می کند که هنر ناخن در ناخن های کوتاه بسیار زیبا به نظر می رسد

دمی لواتو یکی از افراد مشهوری است که دوست دارد ناخن های بلند ببندد ، مخصوصاً وقتی که با هنر ایجاد شده ناخن تزئین شده اند. مانیکورهای طولانی تر او شامل طرح هایی مانند پسوند شیشه ای شفاف ، اشکال انتزاعی و غیره است. همانطور که گفته شد ، خواننده فوق ستاره گاهی اوقات دوست دارد به سبک کوتاه تری روی بیاورد و از ناخن های بلند فاصله بگیرد – اما نه از هنر ناخن.

روز یکشنبه ، 15 فوریه ، لوواتو از آخرین مانیکور خود برای بومرنگ در استوری های اینستاگرام خود استفاده کرد. روی هر ناخن یک پایه رنگین کمانی و سفید و روشن وجود دارد که هیچ کدام از بالای نوک انگشتان امتداد ندارند. روی ناخن انگشت حلقه ای یک پروانه کاملاً پاستلی قرار دارد.

در بالای کلیپ ، او نوشت ، “thejonathandre شورت پروانه ها را کشت …” ، هنرمند ناخن لس آنجلسی Jonathan Dre را برچسب گذاری کرد. او البته ویدیو را با فیلتر پروانه در اختیار داشت.

اینستاگرام / دمی لواتو

این اولین مانیکور لوواتو با مضمون پروانه نیست ، گرچه ممکن است کوتاهترین باشد. اوت گذشته ، او عکسی از یک مانیکور فرانسوی طولانی با پروانه هایی را که به صورت پراکنده روی نوک سفید و پایه برهنه نقاشی شده بود ، به اشتراک گذاشت – ادای احترامی برای آهنگی که در آن زمان می نوشت.

اگرچه به نظر می رسد که پیچیده ترین هنر ناخن در نهایت ناخن های بسیار بلند است ، اما جدیدترین مانیکور Lovato اثبات این است که شما برای ایجاد ظاهری چشم نواز و عالی که چیزی فراتر از رنگ های ثابت نیست ، به یک تن فضا نیاز ندارید. به دنبال ایده های بیشتر هستید؟ 12 طرح هنری ناخن مورد علاقه ما را ببینید که در ناخن های کوتاه تر به نظر عالی می آیند.


اطلاعات بیشتر در مورد مانیکور مشهور:


اکنون ، نگاهی به سه نوع متفاوت از ناخن کاران در مورد ناخن های پروانه ای ببینید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>