مانع های Queen Symone را با یک لباس سیاه کوچک ساخته شده از پیچ و تابهای سنگالی بکشید

هر روز نمی بینید که کسی در راهروهای فروشگاه لوازم آرایشی با یک لباس سیاه کوچک ساخته شده از پیچ و تابهای سنگالی عبور می کند. اما خوشبختانه ملکه Reggie Gavin را که با نام هنری شناخته می شود بکشید سیمون، این کار را با ادای احترام به “بازگشت به ریشه های من” از RuPaul انجام می دهد – درست در زمان ماه تاریخ سیاه.

مسابقه دهنده فصل 13 در تاریخ 6 فوریه فیلم ادای احترام را با طرفداران شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت ، اما این لباس ابتدا در صحنه اصلی ظاهر شد مسابقه کشیدن RuPaul در اپیزودی که از 5 فوریه پخش شد ، این لباس لباس سیاه کوچک بود و سیمونه با تعبیر خود آن را کشت. این ویدئو با ملکه کشیدن به سمت فروشگاه لوازم لوازم آرایشی هارمونی مستقر در لس آنجلس شروع می شود ، که او به عنوان RuPaul وارد صحنه می شود ، “موهای سیاه یک انقلاب است”. هنگام مرور راهروها ، می بینیم که پیچ و تابهای لباس او از این طرف به آن طرف تاب می خورد ، این یک تضاد درخشان با کلاه گیس بلوند برجسته و مجسمه سازی است که درست در خانه در هر راه فراری جنگ موهای دیترویت خواهد بود.

لباس هالتر قطعاً مقداری پوست را نشان می دهد. این حلقه از ناحیه گردن و میانی با حلقه های سخت افزاری نقره ای متصل می شود و بیشتر پشت او را در معرض دید قرار می دهد. وقتی او به عقب برگردد ، می توانید یک لنگه مشکی در معرض (دم دم نهنگ بیا!) را ببینید که یک حلقه نقره ای حتی کوچکتر از وسط دارد. پیچ و تابهای سنگالی عملاً هر اینچ لباس را که بالای زانوی او متوقف می شود ، می پوشاند. او در فروشگاه چرخ می زند و در مقابل کلاه گیس ها ، موهای بافته شده و نرم کننده Blue Magic ظاهر می شود ، در حالی که RuPaul مدل موهای سیاه معروف را مانند گوشواره ها ، نوارهای کش ، اکستنشن و موارد دیگر در این آهنگ صدا می کند.

برای نگاه سیمون ، مالکوم مارکز ، آرایشگر مستقر در لس آنجلس ، مدل موی RuPaul را از موزیک ویدئو اصلی “بازگشت به ریشه های من” بازسازی کرد. کلاه گیس بور با چند شاخه پیچ خورده که کمی از کنار شانه هایش افتاده بود به موج های انگشت فرو رفت. سبک صرفاً شروع می شود آنجا. دو دایره توخالی با اندازه متوسط ​​و بزرگ بالای سر او نشسته اند. تکه های نازکی از مو که به صورت دو ستاره تشکیل شده اند روی دایره متوسط ​​در جلو چسبانده شده اند. برای پایان دادن به ظاهر ، یک دم اسبی حبابی از سمت چپ صورتش می افتد و به وسط سینه می رسد.

البته آرایش او نیز به چشم می خورد. سیمون یک لب قرمز آتشین را با یک چشم دودی نقره ای جفت کرد تا یک ضربان کامل داشته باشد. ناخن های تازه آرایش یافته و تابوتی شکل او جلوه زیبایی به این ظاهر خیره کننده می دهد که به زیبایی موهای سیاه ادای احترام می کند.

Symone آن را در گرم و در آخرین فصل مسابقه Drag RuPaul کشت. او ثابت کرده است که ممکن است نه تنها با ظاهر خود ، بلکه با استعداد و جذابیت کلی خود ، آنچه را که برای برنده شدن در مسابقات امسال لازم است داشته باشد. او به وضوح آن کیفیت ستاره RuPaul را دارد که به خاطر آن تمجید کرده است و ما نمی توانیم منتظر دیدن بیشتر آن باشیم.


در مورد سبک های محافظ داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون تماشا کنید که Taraji P Henson شما را با برنامه 10 دقیقه ای خود همراهی می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>