ماسک کرم گل رز سیاه سیسلی پاریس مراقبت از خود برای روزهای هکتیک است | مرور

ممکن است ماسک کرم نامیده شود ، اما ماسک کرم سیاه رز سیسلی شبیه هیچ ماسک صورت دیگری نیست که امتحان کرده ام. آنقدر نازک ادامه می یابد که نامحسوس است – و به پوست من نوعی پایان شبنمی می دهد که معمولاً باید با هایلایتر تقلب کنم. در دستورالعمل ها آمده است که پس از 10 تا 15 دقیقه اضافی را از بین ببرید ، اما از آنجا که بافت بسیار خوبی است ، من معمولاً چیزی برای پاک کردن ندارم. و این توسط من خوب است زیرا من نمی خواهم یک قطره از این ماسک مخصوص روغنهای شمعدانی ، گل رز و ماگنولیا را تلف کنم. به علاوه ، فشار دادن در جلسات ماسک هنگام مراقبت از یک کودک نوپا به این معنی است که من دقیقاً وقت ندارم که با برش های خیار روی چشم هایم تجلیل کنم. ماسکی که می توانم روی آن بکشم و هنگام بازی در گروه موسیقی راهپیمایی فراموشش کنم ، سرعت این روزهای من بیشتر است. و نمی توان ضریب تابش را کم کرد – به اندازه کافی قوی است که در Zooms و FaceTimes نشان داده می شود.

من تنها نیستم که بگذارم ماسک معطل شود. کوکتل آبرسانی برای پاک کردن خیلی خوب است. من دوست دارم در روزهایی که پوست بدنم کم شده است از آن به عنوان یک مرطوب کننده غلیظ استفاده کنم – مانند یک سفر 8 ساعته زمستانی در جاده با انفجار گرما از طریق منافذ اتومبیل مستقیماً روی صورتم. هنگامی که می دانم در خارج از کشور مخلوط زمستانی خواهم خورد ، من از این کرم با رایحه گل رز – به عنوان یک اقدام اضافی برای محافظت در برابر خشکی – در زیر ضد آفتاب استفاده می کنم. و من حتی شناخته شده ام که دوباره درخواست ظهر می کنم ، “جسیکا کرول ، مدیر محتوا می گوید. “من تعجب می کنم که آیا من می توانم از سیسلی برای ویرایش دستورالعمل بسته برای خواندن” استفاده روزانه “لابی کنم.”

شما می توانید ماسک کرم سیب زمینی سیاه را در فوریه 2021 ما پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>