ماسک چشم Mudmasky Serum-Infused چشم های پف کرده زیر چشم و تیرگی ها را تسکین می دهد | مرور

مسلماً پوست اطراف ناحیه زیر چشم یکی از حساس ترین پوست صورت ، از جمله پوست من است. و با داشتن تیرگی های طبیعی ، همیشه می خواهم اطمینان حاصل کنم که بخشی از لیوان من به خوبی مراقبت شده است.

ماسک چشم سرم تزریق شده مودماسکی یکی از محصولاتی است که اخیراً از آن برای کمک به پوست زیر چشمم استفاده می کنم. موادی مانند عصاره میوه ای ماتچای ژاپنی و میوه گوجی بری دارای آنتی اکسیدان هستند که این برند قول می دهد در چهار تا هفت استفاده خاصیت ارتجاعی پوست شما را بهبود می بخشد. مونا گوهارا ، متخصص پوست در کنتیکت ، می گوید: توت هدیه ما از مادر طبیعت است. “آنها کوچک هستند [antioxidant] نیروگاههایی که رادیکالهای آزاد را که باعث آزار و اذیت مواد آرایشی روی پوست می شوند ، قلع و قمع می کنند. ”

ماسک – که می توانید حداکثر سه بار در هفته از آن استفاده کنید – دارای قوام ژل است. ذره ذره انگشت اشاره ام را فشردم ، سپس آن را به آرامی روی ناحیه زیر چشم و بخشی از راه تا استخوان مداری قرار دادم.

بلافاصله احساس خنک شدن به من دست داد که می توانم بگویم قرار است در برابر خستگی ناشی از خستگی کار کند ، خوب ، زندگی. من یک لایه نازک استفاده کردم و سپس همانطور که دستورالعمل نشان داد ، آن را به مدت هشت دقیقه روی آن گذاشتم. سپس آن را با کمی آب سرد شستم. حاوی دانه های کیوی است که کمی دانه دانه احساس می شود ، بنابراین من مراقب بودم که خیلی فشار ندهم.

وقتی محصول خاموش شد ، متوجه شدم که چشمانم پف کرده و گرچه فرمول آن نازک است اما بسیار مرطوب کننده است. ماسک باقی مانده ای از فیلم باقی نمی گذارد. درعوض ، نوعی رطوبت به دست می آورید که احساس می کند بدون احساس سنگینی به پوست شما نفوذ کرده است.

خطوط خوب واقعاً برای من مسئله ای نیستند ، بنابراین من چیز زیادی برای گزارش در آن جبهه ندارم. در مورد حلقه های تیره من ، من متوجه شدم که حتی پس از یک بار استفاده ، آنها برجسته نبوده اند. من قطعا بیشتر بیدار به نظر می رسیدم ، و همانطور که در عکس مشاهده می کنید ، منطقه زیر چشم من مرطوب به نظر می رسد.

ماسک چشم Mudmasky Serum-Infused Eye را می توانید در مارس 2021 ما پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>