ماسک تقویت کننده و تقویت کننده گیاهان Aveda’s Botanical Repair: نور باعث هیدراته شدن فرهای 3C و 4A من می شود بدون اینکه آنها را سنگین کند | مرور

با وجود گذراندن وقت بیشتر در خانه ، و از نظر تئوری اوقات فراغت بیشتر برای درمان عمیق موهای من ، ماه ها جمع شدن در گرمای داخل خانه موهای من را به سطح دیگری از خشك شده برده است. حتی اگر فرکانس روزهای شستشوی خود را تغییر نداده ام و بیش از حد معمول حالت دهی به گرما ندارم ، به خصوص انتهای موهای من شکننده و خشک است. دیدن تکه های ریز شکاف دار در سینک دستشویی شانه زدن زیادی لازم نیست.

برای دادن دوز سریع و شدید رطوبت به موهایم برای جلوگیری از خشکی ، بیشتر به ماسک های نرم کننده عمیق اعتماد کردم. چه چیزی مرا به سمت خود جلب کرد ماسک تقویت کننده فشرده و تقویت کننده Aveda’s Botanical Repair: سبک این واقعیت بود که حتی اگر یک درمان هدفمند باشد ، می گوید که این سبک است. ماسک ها اغلب با مرطوب کننده های سنگین بسته می شوند ، که همیشه متناسب با الگوی فر من نیست.

گرچه متراکم است ، اما فرهای من کاملاً خوب است. من یک سر پر از سیم پیچ 3C تا 4A دارم که روغن های سنگین و کره ها به راحتی سنگین می شوند. این ماسک آودا کاملاً سبک است اما از قوام آب درست خارج از لوله نیست. من می توانم از اینکه چقدر درمان چسبنده است بگویم که آیا روی موهای من عملکرد خوبی دارد یا نه. اگر خیلی غنی باشد ، حتی پس از یک شستشوی خوب ، دمیدن یا شستشو و شستشوی من احساس لنگی می کند و به نظر می رسد. حتی با وجود ترکیبات مرطوب کننده جدی از جمله گلیسیرین ، روغن آووکادو و اسکوالان ، از بافتی که در دستان من است می توانم فهمیدم که این روش درمانی به خوبی روی فرهای من کار می کند.

بعد از شستن شامپو ، تصمیم گرفتم از نرم کننده نرمال که معمولاً برای پاک کردن آن استفاده می کنم ، صرف نظر کنم و در عوض این ماسک را از ریشه تا انتها درون فرهای خود قرار دهم. اجازه دادم چند دقیقه بماند و سپس کمی آب از دوش اضافه کردم و شروع به رخت کردن کردم. موهای من نه تنها بلافاصله نرم تر می شوند ، بلکه هیچ مشکلی برای شانه زدن موهای من نیست. من در بخشهایی کار کردم و وقتی همه گره ها پاک شد ، یک شستشوی کامل انجام دادم.

پس از خشک شدن موهای من ، هنوز احساس رطوبت و چربی نداشت. قبل از خشک شدن من بدون نیاز به اضافه کردن یک هیدراتاسیون اضافی با یک تهویه مطبوع اضافی ، جای اضافه کردن حرارت محافظت کننده در برابر حرارت وجود داشت. ماسک تقویت کننده تقویت کننده Botanical Repair Aveda: نور به اندازه کافی رطوبت مناسب به موهای من داد تا چند هفته آینده من را از بین ببرد.

شما می توانید Aveda Botanical Repan Intensive Strengthening Maske: Light را در آوریل 2021 ما پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>