مارگوت رابی با موهای تیره و موهای بلند به فرش قرمز اسکار 2021 رسید

به استثنای یک دوره کوتاه مدت به عنوان یک سبزه تمام عیار در سال 2014 – او تقریبا غیر قابل تشخیص بود اسکار آن سال با سایه شگفتی فوق العاده تیره اش – مارگوت رابی تقریباً منحصراً بلوند است. شما او را تصویر می کنید ، موهای بلوند را تصویر می کنید. من قوانین را نمی گیرم. اما اسکار 2021 فرصتی جدید به رابی داده تا اولین موهای تیره خود را معرفی کند. و گرچه تقریباً به تاریکی هفت سال پیش نیست ، اما قطعاً یک عزیمت برای بازیگر است.

رابی ، که قبلاً دو بار نامزد جایزه اسکار شده بود ، با حاشیه تازه ای روی فرش قرمز حاضر شد – موهای بلند و لاغری مژه ، با لایه های طولانی تری که بین چانه و شانه های او قرار گرفته اند. دم اسبی فوق العاده کم و بسیار شل او بسیار کمر بود و نشان داد که با توجه به ضربه موهایش در گلدن گلوب در فوریه ، موهای زائدش را می پوشد.

بزرگترین تغییر در ظاهر او ، قطعاً رنگ موهای اوست. رابی که به طور معمول یک بلوند روشن و روشن است (تقریباً مانند آنچه در Globes بود) ، رابی اکنون موهای خیره کننده بلوندی دارد – ترکیبی از قهوه ای و بلوند. رنگ طلایی گرم است اما برنجی نیست. این جلوی آن بورتر است و انتهای آن بسیار روشن روی لایه های متوسط ​​او است و در تمام آن قهوه ای تر است. آیا ما حتی نشانه هایی از هلو را می بینیم؟ ما فکر می کنیم ممکن است

گتی ایماژ

ما هنوز نمی دانیم که نگاه جدید برای یک نقش است یا فقط برای تغییر سرعت شخصی است ، اما ما برای آن آماده هستیم.


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی افراد مشهور:


اکنون 100 سال موی بلوند را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>