مارک های Unilever مرحله خارج شدن از لوله های خمیر دندان غیر قابل بازیافت را شروع می کنند

مارک های مراقبت از دهان و دندان Signal ، Pepsodent و Closeup اولین کسانی هستند که بسته های پایدار جدید را خریداری می کنند

سه تا از بزرگترین مارک های مراقبت از دهان و دندان Unilever آماده اند مرحله بعدی خود را از لوله های خمیر دندان غیر قابل بازیافت در فرانسه و هند در اواخر سال جاری آغاز کنند.

چهار سال طول می کشد تا گزینه های جایگزین تولید شود ، Signal ، Pepsodent و Closeup اولین مارک هایی هستند که از این فناوری استفاده می کنند که بیشتر از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته می شود ، پلاستیکی که به طور گسترده قابل بازیافت است.

لوله های خمیردندان سنتی از ترکیبی از پلاستیک و آلومینیوم با چند لایه ساخته می شوند تا انعطاف پذیری محصول را داشته باشند.

این سازنده لوازم آرایشی و بهداشتی گفته است که این نوآوری را به عنوان بخشی از برنامه گسترده خود در زمینه کاهش ضایعات در صنعت ، در اختیار سایر شرکت ها قرار خواهد داد.

برای مقابله با این مشکل مداوم ، بسیاری از شرکت های بزرگ پیش از یونیلور تغییر نام محصولات قابل بازیافت را برای مارک های مراقبت از دهان و دندان خود تغییر داده اند.

برند قهرمان مراقبت از دهان و دندان Colgate-Palmolive در همکاری با Albéa یک گزینه قابل بازیافت را ارائه داده است.

خمیر دندان Smile for Good در سال 2020 به سطح قفسه ها راه یافت و مانند Unilever با HDPE ساخته شده است.

شرکت بسته بندی فرانسوی همچنین با گروه مراقبت های بهداشتی GSKCH ، که صاحب مارک های مراقبت از دهان و دندان Sensodyne ، Aquafresh و Parodontax است ، همکاری کرده است تا گزینه ای سازگار با محیط زیست را در بین مارک های خود ارائه دهد.

برای توسعه فناوری خود ، یونیلور با تعدادی از تولیدکنندگان بسته بندی از جمله EPL ، Amcor ، Huhtamaki و Dai Nippon Indonesia همکاری کرد.

امیر سینگ ، مدیر عامل ، پاکسازی جهانی پوست و مراقبت از دهان و دندان ، گفت: “آلودگی پلاستیک بدون شک یکی از بزرگترین چالش های زیست محیطی در زمان ما است.”

وی افزود: “ما می توانیم تأثیر آن را هر روز بر روی سیاره خود مشاهده كنیم ، از جمله میلیاردها لوله خمیر دندان كه هر سال به محل های دفن زباله ریخته می شود.

“به همین دلیل من به این آخرین نوآوری در بسته بندی افتخار می کنم که کل نمونه کارهای خمیردندان ما را به سمت لوله های قابل بازیافت تا سال 2025 سوق می دهد.

“رسیدن به این مرحله یک سفر طولانی و چالش برانگیز بوده است ، اما ما امیدواریم که این تحول به صنعت گسترده تر القا کند تا تغییرات را نیز ایجاد کند.”

طرح Unilever توسط مرجع استاندارد صنعت برای RecyClass اتحادیه اروپا ، آسیا و آمریکای شمالی تأیید شده است ، به این معنی که محصولات می توانند در جریانهای استاندارد HDPE بازیافت شوند.

https://cosmeticsbusiness.com/news/article_page/Albea_Group_partners_with_GlaxoSmithKline_Consumer_Healthcare_GSKCH_to_bo_lants_fully_recyclable_toothpaste_tubes/176568 https://cosmeticsbubs_blage/blue

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>