مارک های زیبایی در سال 2021 در کانون توجه سلامت روان هستند

در یک سال مانند هیچ یک دیگر ، این مارک های زیبایی به مشتریان کمک می کنند تا برای سلامت روان برای هفته آگاهی از سلامت روان 2021

از زمانی که دنیا توسط همه گیری Covid-19 دنیا را به زانو در آورد ، اهمیت بهداشت روانی برجسته شده است.

در حالی که سفارشات در خانه و مسدود کردن فرصتی برای شکستن چرخ همستر شغلی فراهم شد ، شیوع ویروس ، که 3.29 میلیون نفر در سراسر جهان جان خود را از دست داده ، یک زنگ خطر برای شکننده شدن سلامت روان بود.

متخصص مراقبت از پوست ، Nadav Shraibom ، بنیانگذار مارک طبیعی مراقبت از پوست ، Medovie ، از افزایش 400 درصدی افرادی که درخواست مشاوره مراقبت از پوست را دارند ، خبر داد ، با 70 درصد از آن دسته از مصرف کنندگان معتقدند که شعله ور شدن آنها به دلیل همه گیری ناشی از استرس است.

وی گفت: “با بروز همه گیرى ، مصرف الكل و مواد مخدر ، نگرانی ها در مورد پول و روابط مختلف افزایش یافته است.

و با زیبایی و سلامتی بیشتر از گذشته پیوند ذاتی دارند ، تجارت لوازم آرایشی مارک های زیبایی را جمع آوری کرده است که تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مصرف کنندگان از سلامت روان خود مراقبت می کنند. . . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>