مارک مثبت بدن MAËLYS از Norwest برای تقویت توسعه جهانی سرمایه گذاری می کند

این سرمایه اقلیت از رشد بین المللی مارک مراقبت از بدن DTC پشتیبانی خواهد کرد ، از جمله پرفروش ترین ها از جمله B-Tight Lift & Firm Booty Mask و B-Flat Belly Firming Cream

نام تجاری مستقیم مراقبت از بدن به مصرف کننده (DTC) MAËLYS از شرکت سرمایه گذاری جهانی Norwest سرمایه اقلیت دریافت کرده است تا اخلاق مثبت بدن خود را به مشتریان بیشتری در سراسر جهان گسترش دهد.

MAËLYS در سال 2017 با هدف کمک به زنان در اعتماد به نفس بیشتر در پوست خود تاسیس شد ، محصولات متنوعی را برای کمک به فرم ، لیفت و محکم بدن زنان برای هر اندازه ، شکل و نوع پوست ارائه می دهد ، با پرفروش ترین محصولات خود از جمله B-Tight Lift & Firm Booty Mask ، B-Flat Belly Firming Cream و B-Perky Lift & Firm Breast Mask.

آخرین سرمایه گذاری Norwest از رشد بین المللی برند ، از جمله راه اندازی محصولات جدید ، عملیات مقیاس گذاری برای تأمین تقاضای مصرف کننده و گسترش تیم خود در سطح جهانی برای خدمات بهتر به مشتریان در حال رشد هزاره و مادران جوان ، پشتیبانی خواهد کرد.

روم گینزبورگ ، مدیرعامل MAËLYS ، گفت: “ما برای پیوستن به نیرو های Norwest وقتی به مرحله بعدی رشد MAËLYS می رویم بسیار هیجان زده هستیم.

“ما در موقعیت منحصر به فردی هستیم که می توانیم جایگاه خود را به عنوان پیشرو در بازار مراقبت از بدن با معرفی یک خط لوله نوآوری در نوع محصول ، با استفاده از یک رویکرد داده محور ، و همچنین ایجاد پیروان قوی ، تقویت کنیم.

“ما مشتاقانه منتظر کار در کنار Norwest هستیم ، زیرا دانش عمیق آنها در فضای مصرف کننده آنها را به شریک ایده آل ما تبدیل می کند.”

این سرمایه گذاری همچنین باعث می شود که سونیا براون ، شریک عمومی در Norwest ، به عضو هیئت مدیره MAËLYS بپیوندد.

براون اضافه کرد: “ما با ادامه اخلال در بازار زیبایی و مراقبت از بدن با نام تجاری معتبر و فراگیر خود ، فرصتی فوق العاده برای MAËLYS پیدا می کنیم تا بر حرکت اخیر خود تأثیر بگذارد.

“روم و تیم او با فرمولاسیون محصول تازه ، روحیه مثبت بدن و تجربه مشتری سفارشی کارهای شگفت انگیزی انجام داده اند. با هم ، ما معتقدیم که همکاری ما MAËLYS را به اوج موفقیت بیشتری می رساند.”

نوروست به سهامداران موجود برند پیوست ، که شامل سهامدار کنترل کننده و شرکت سهام خصوصی Barinboim Group و پلت فرم بانکداری سرمایه گذاری Leumi Partners و همچنین بنیان گذاران برند است.

گفته می شود امروز MAËLYS یکی از مارک های سریع رشد در فضای مراقبت از بدن است ، به لطف بازاریابی مثبت بدن و محصولات خود با استفاده از ابزارها و قابلیت های داده برای ارائه به مشتریان ، گفته می شود که از رشد 400 درصدی سالانه برخوردار است. تجربه شخصی تر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>