مارک لوکس آرایش کره ای Hera در آمریکا در آمازون راه اندازی می شود | جزئیات ، اکنون خرید کنید

در دهه گذشته ، تعداد بی شماری از مارک های کره ای مراقبت از پوست به طور فزاینده ای در دسترس مصرف کنندگان آمریکایی قرار گرفته است – بخش عمده ای از آن به لطف سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند Soko Glam و Peach & Lily – اما مارک های آرایش کره ای به آرامی در حال پیشرفت هستند. به جای سفر به دور دنیا برای خرید لوازم چرمی و لوازم جانبی چمدان به ارزش چمدان در محله Myeong-dong سئول ، کره جنوبی ، می توانید یکپارچه برخی از مارک های K-beauty مورد علاقه خود را درست در آمازون. اگر نامی را نشنیده اید هرا، زمان اتمام خواندن این داستان شما (و سبد خرید خود) کاملاً آشنا خواهید بود.

برای هر طرفدار K-pop در آنجا ، به خصوص Blinks (نام مشهوری که به طرفداران Blackpink داده شده است) ، این قلاب احتمالاً دنبال آن هستید. از ابتدای سال 2019 ، جنی کیم (نام هنری او به سادگی جنی است) سفیر این برند لوکس زیبایی است. بت کی پاپ 25 ساله ، که در کنار هم گروهی های خود جیسو ، لیزا و روزه به ستاره جهانی رسیده است ، اغلب می تواند سایه های رژ لب مورد علاقه خود را در اینستاگرام و صحنه خود پیدا کند. به طور خلاصه ، عکس زیر از صحنه کنسرت مجازی Blackpink The Show گرفته شده است ، جایی که گروه کوارتت با اجرای مستقیم برنامه های متشکل از بازدیدها و مراحل انفرادی ، از جمله اجرای بازسازی شده از “جوی” در سال 2018 “Solo”.

اما قبل از حضور جنی در کانون توجه هرا ، این برند معتبر سابقه غنی نوآوری داشته است. هرا در اصل در سال 1995 با شعار: یک زن با جذابیت. اتفاقی؟ ما فکر نمی کنیم

در طول ربع قرن آینده ، هرا به تحقیق و تحقیق در مورد آرایش ، مراقبت از پوست و مجموعه های عطر و طعم پرداخته است – که در بازار زیبایی جهانی لوکس نام خود را به دست آورد. و اکنون ، Hera آماده است تا با ورود به آمازون یک سر و صدا بزرگ در ایالات متحده ایجاد کند. اگر قبلاً نمی دانستید ، خرده فروش آنلاین عظیم انتخاب زیبایی K همیشه در حال رشد و چشمگیر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>