مارک زیبایی Rabot 1745 به قیمت 4 پوند به هتل Chocolat فروخته شد

شیرینی پزی انگلیس کمتر از ارزان ترین جعبه انتخاب خود برای مارک مراقبت از پوست اسپین آف پرداخت می کند

Chocolatier Luxury Hotel Chocolat با خرید مارک محاصره شده پوست مراقبت از پوست Rabot 1745 معامله ای شیرین را به دست آورد.

فقط با پرداخت 4 پوند ، شرکت شیرینی سازی کنترل کامل کار با انرژی کاکائو را به دست گرفته است که نام خود را از مزرعه کاکائو سنت لوسیان متعلق به بنیانگذار هتل Chocolat آنگوس تیرلول گرفته است.

مبلغ پرداخت شده برای اکثر سهم برند زیبایی (53٪) کمتر از ارزان ترین جعبه انتخاب هتل Chocolat است که با قیمت 5 پوند به فروش می رسد.در طی همه گیری ، رابوت خسارت 400،000 پوندی را گزارش کرد ، اما هتل Chocolat به دلیل “محصولات زیبایی با کیفیت” به آینده خود خوشبین است.

هتل Chocolat گفت: “این گروه در استفاده از ارزش موجودی Rabot و توسعه بیشتر مالکیت معنوی مارک تجاری که شامل طیف وسیعی از محصولات زیبایی با کیفیت بالا است که جوایز متعدد و نظر مشتریان مطلوب را به خود جلب کرده اند ، از موقعیت خوبی برخوردار است.”

پس از این خرید ، رابوت به دلیل بدهی های 900000 پوندی و دارایی های فقط 700،000 پوندی ، 200،000 پوند بدهکار خواهد ماند.

این اطلاعیه دور از موفقیت قبلی کسب و کار زیبایی در دوران مدیریت آندرو گری ، مدیر سابق Lush و رئیس غیر اجرایی هتل Chocolat است.

اندرو جری و سارا لوجی

در سال 2019 ، جری ، به همراه مدیر عامل جهانی سارا لوجی ، در دو سال ابتدایی تجارت خود فروشی در زیر 1 میلیون پوند را اعلام کرد.

این برند بر اساس یکپارچگی با محصولات و بسته بندی ساخته شده است که به عنوان یک انتخاب ساده و در عین حال مسئولانه برای مصرف کننده آگاه به محیط زیست ارائه شده است.

پرفروش ترین ها شامل اسکراب بدن Coffee Cup آن است که در سه پایه وجود دارد – قهوه ، نمک و شکر – و همچنین بالم لب آن که در شش طعم از شکلات بادام تا شکلات هانی و هلو موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>