مارک انگلیسی از مقصد بازی رونمایی می کند

Soap و Glory Land که در بستر بازی اجتماعی RecRoom واقع شده است ، قصد دارد دنیای بازی و زیبایی را از بین ببرد

Soap & Glory مورد علاقه زیبایی انگلیس در حال گیم سازی است.

این برند در حال افزایش خطوط جدید Glow و Good Hydrations خود با تجربه VR زنده به نام Soap and Glory Land است.

این فعال سازی غوطه وری بخشی از جدیدترین کمپین Soap & Glory “Get Ready To Play” است که باعث ایجاد فاصله ای بین دنیای بازی و زیبایی می شود و در عین حال محصول خوب و مراقبت از پوست را نیز بهبود می بخشد.

Soap and Glory Land در بستر بازی اجتماعی RecRoom قرار دارد و Soap & Glory اولین برند زیبایی است که با بهره گیری از 15 میلیون حساب RecRoom ، در این شبکه فعالیت مراقبت از پوست را زنده می کند.

مصرف کنندگان می توانند در سه اتاق سفارشی Soap & Glory که برای راه اندازی طراحی شده اند ، وارد سیستم شوند و بازی های سفارشی را انجام دهند.

کاربران برای کشف نخلستان های مرکبات درخشان و مناظر ابری ، از طریق یک منظره صورتی راهنمایی می شوند ، و هر فضا از مزایای اصلی دامنه ها صحبت می کند.

همانطور که بازیکن در این جهان حرکت می کند ، این فرصت را دارد که جوایز مارک را برای استفاده آنلاین در boots.com کشف کند.

لین ریتسون ، مدیر جهانی دیجیتال در شرکت زیبایی No7 صاحب Soap & Glory ، گفت: “تجربه تعاملی و مجازی نمونه ای از میراث 15 ساله Soap & Glory در معجون سازی” یک نوع زیبایی با شکوه متفاوت برای همه “است ، که بیش از هنجارهای صنعت است و جشن می گیرد. شادی که زیبایی می تواند هر روز به ارمغان بیاورد.

“کار با RecRoom واقعاً هیجان انگیز است و Soap & Glory را در خط مقدم ارتباط با مصرف کنندگان در سطح دیجیتال قرار می دهد.”

این کمپین که از 5 ژوئیه به طور مستقیم پخش می شود ، توسط Clare Callery ، بازیگر و تأثیرگذار Sims مستقر در انگلیس با 1.8 میلیون مشترک YouTube پشتیبانی خواهد شد.

Soap & Glory جدیدترین نام تجاری در حال رشد است که به دنبال هم افزایی بین زیبایی و بازی است.

مارک های آرایش Benefit و elf Cosmetics با موفقیت های مختلفی در Twitch ، پلتفرم پخش زنده بازی ها ، به موفقیت دست یافته اند ، در حالی که Animal Crossing ، که در طی قفل شدن برای بسیاری از افراد فراری شد ، به چندین برچسب الهام بخش داد تا با بازی Nintendo Switch همکاری کنند پیشنهادات آرایش سفارشی را برای آواتار بازیکنان ارائه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>