مارس 2021 فال – پیش بینی عشق و شغلی

هر نشانه ای را بخوانید پیش بینی های فال 2021 فعلی برای دیدن آنچه که امسال در انتظار شماست یا بررسی کنید مشخصات شخصیتی هر علامت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زودیاک.

به ماه مارس خوش آمدید ، نوزادان ستاره دار. این ماه با شروع آتشین آتش سوزی آغاز می شود وقتی سیاره جنگجو مریخ وارد جوزا های جذاب و معشوق می شود چهارشنبه ، 3 مارس. مریخ بر چگونگی دمار از روزگار درآوردن و جنگیدن حاکم است و جوزا می داند چگونه سر خود را برگرداند. هر کس ، صرف نظر از نشانه خود ، باید شروع یک ارگاسم در ماه را انجام دهد ، چه با یک شریک زندگی ، یک اسباب بازی جنسی جدید یا هر دو.

یک ماه جدید در ماهی های روانی در شنبه ، سیزدهم مارس، از شما می خواهد با شهود خود در ارتباط باشید. قمرهای جدید چرخه های جدید زندگی را نشان می دهند. از این شب تاریک برای مراقبه ، کار با تاروت و ورود به سیستم با روده استفاده کنید. خواسته های عمیق و احساسات دست نخورده ظاهر خواهد شد و اگر به آنها گوش دهید ، احتمالاً در کارهای شخصی و شغلی خود تغییرات مثبتی مشاهده خواهید کرد. سپس ، هنگامی که سیاره ارتباطات نیز وارد ماهیهای خلاق می شود دوشنبه 15 مارس، ممکن است به اشتراک گذاشتن این نیازها با نزدیکترین افراد به شما آسان تر باشد.

فصل برج حمل برجسته شروع می شود شنبه ، 20 مارس ، اضافه کردن یک چشمه به گام همه. برج حمل اولین علامت زودیاک است و این قوچ ها خواستار این هستند که ابتدا قدم بزنند. صرف نظر از نشانه خود ، یک صفحه از کتاب راهنمای برج حمل بگیرید و سعی کنید در این ماه از خود دفاع کنید. روز بعد ، یکشنبه 21 مارس، سیاره عاشق ونوس نیز وارد این نشانه اطمینان می شود. اکنون وقت آن است که دقیقاً آنچه را که لازم دارید به خردکن یا شریک زندگی خود بگویید. اگر ارزش آن را داشته باشند ، آنها گوش می دهند.

مارس با یک ماه کامل روشن در ترازوی نفسانی شروع به باز شدن می کند یکشنبه ، 28 مارس. این تاریخ به عنوان یک نقطه ورود به سیستم برای پیام های روحی که در اوایل ماه جاری در ماه جدید به وجود آمد ، عمل می کند. ماه کامل به معنای تظاهرات است ، بنابراین اگر روده به شما گفت که زمان پایان دادن به یک رابطه است ، اکنون زمان کشیدن ماشه است. با این حال ، با در نظر گرفتن تمام انرژی مثبت رمانتیک در ماه مارس ، به احتمال زیاد به یک نفر عشق خود را اعتراف خواهید کرد یا یک سری ارگاسم خواهید داشت. لذت ببرید ، و ماه آینده شما را می بینیم!

پیش بینی های مارس توسط علامت زودیاک

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

فصل شما از این ماه آغاز می شود ، برج حمل! اما مراقب خلق و خوی خود باشید ، زیرا سیاره حاکم شما ، جنگجو مریخ اوایل ماه به حالت جنگنده کامل در می آید. تا زمانی که مطمئن شوید مراقبت از خود در برنامه روزانه شما قرار دارد و خواب کافی دارید ، همه چیز باید خوب باشد. شما می خواهید بهترین خودتان باشید تا جشن تولد پررنگ خود را جشن بگیرید. ماه با برکت در زندگی عاشقانه شما به پایان می رسد. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

مارس برای دوستی های شما بزرگ است ، ثور عزیز. ممکن است خود را در حال رها کردن افرادی که ایده آل شما نیستند ، پیدا کنید ، اما نگران نباشید ، گزینه های سازگار تری برای جایگزینی وجود دارد. این ماه از شما می خواهد عمیق شوید و آنچه را که برای شما مهمترین است ارزیابی کنید. از برقراری ارتباط با شهود خود نترسید ، زیرا ستارگان در یک صف قرار گرفته اند تا دقیقاً آنچه را که نیاز دارید برای شما بیاورند. فقط باید بفهمید که این اولین کار چیست. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

قول هرگونه هجوم وجه نقد در این اقتصاد دشوار است ، جوزا ، اما پول در این ماه برای شما در ستاره است – یا حداقل فرصت هایی برای تأمین آن. همچنین ممکن است مجبور شوید برخی تصمیمات سخت بگیرید و با افرادی که چیزهای مثبتی به زندگی شما اضافه نمی کنند مرزهای خود را ایجاد کنید ، اما اگر این کار را انجام دهید ، برای بهترین دوستداران و دوستانی که فرد می تواند درخواست کند ، جا باز می کنید. به علاوه ، مارس با یک نت ارگاسم پایان می یابد. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

شما با یک ظاهر بیرونی سخت ، سرطان شیرین همراه هستید. پس از همه ، شما توسط خرچنگ نشان داده شده است. با این حال ، برای پذیرفتن نعمت های عاشقانه این ماه ، مجبور خواهید شد که آن پنجه خرچنگ ها را پایین بیاورید. وقتی فصل جسورانه برج حمل آغاز می شود ، دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما در کانون توجهات قرار می گیرد ، این نشان می دهد که شما هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خصوصی خود به سر می برید. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

لئو (23 جولای – 22 آگوست)

عشق در این ماه در یازدهمین خانه دوستی شما ظاهر می شود. آیا شما در حال شروع به له کردن یکی از دوستان حلقه خود هستید؟ متناوباً ، شاید یک مشارکت فعلی روز به روز صمیمی تر می شود. در هر صورت ، هنگامی که سیاره ارتباط عطارد از طریق خانه تحول شما حرکت می کند ، شما مجبور می شوید که به شخصی بگویید که چقدر به او اهمیت می دهید. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

باکره (23 آگوست – 22 سپتامبر)

شما در اصل در همه چیز مهارت دارید ، دوشیزه ، اما مراقب باشید که بیش از حد به دیگران انتقاد کنید. روش های نرم تری برای بیان عقاید شما وجود دارد و شما راحت تر می توانید مقصود خود را بدون ایجاد تنش به زودی بیان کنید. زندگی عاشقانه شما در حال گرم شدن است ، و شما یک شانس بزرگ دارید که یک رابطه را ارتقا دهید یا له شوید. حتماً مراقبت از خود را تمرین کنید تا بهترین نسخه از خودتان باشد. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

ترازو (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

مریخ از نظر جنسی قدرتمند از شما می خواهد هرگونه شرم جنسی را که مانع از زندگی در بهترین و ارگاسمک ترین زندگی خود ، زیبا ترازو می شود ، کنار بگذارید. سپس ، یک ماه جدید خانه 6 سلامت شما را روشن می کند و از شما می خواهد مطمئن شوید که خواب کافی دارید. سرانجام ، پایان ماه همه چیز در مورد زندگی عاشقانه شماست ، بنابراین برای تمام توجه و علاقه ای که شایسته آن هستید آماده شوید. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

شما یکی از علائم جنسی زودیاک ، عقرب هستید ، اما آخرین باری که برنامه خود را تغییر داده اید کی بوده است؟ مارس از شما می خواهد در هنگام لذت خلاقیت به خرج دهید ، بنابراین یک نقش آفرینی جدید را امتحان کنید یا خود را با یک اسباب بازی جنسی مهمان کنید. با این حال ، مواظب گزنده بدنام عقرب خود باشید و سعی کنید با شروع فصل آتشین برج حمل ، سر و وضع خود را حفظ کنید. شما یک طرف نرم دارید. فقط باید اجازه دهید خودتان آنقدر آسیب پذیر باشید که بتوانید آن را نشان دهید. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

عاشقانه بخار به لطف انرژی جنسی سیاره جنگجو مریخ ، اوایل این ماه راه شما را می گیرد. اقدام تم 31 روز آینده شماست و شما در زندگی حرفه ای و شخصی خود حرکت های بزرگی انجام می دهید. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

شما در این ماه مشغول هستید ، برج جدی کوشا ، و این دقیقاً همان راهی است که شما آن را دوست دارید. شما به خاطر باهوش بودن مشهور هستید و متأسفانه گاهی اوقات می توانید گوش دادن به قلب خود را فراموش کنید. یک ماه روان روان در ماهی از شما می خواهد با شهود خود ارتباط برقرار کنید و سپس به آن عمل کنید. وقتی دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما مورد توجه قرار گیرد پاداش شما را می گیرد. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

فصل برج حمل ، شما را ترغیب می کند که در کنار دوستان و دوستداران مستقیم باشید. چه کسی وقت دارد که در چنین دنیای پر استرسی آن را خنک بازی کند؟ ماه کامل این ماه تحقق مورد نیاز را به ارمغان می آورد و شما را به ترک برخی از عادت های بد سوق می دهد. همچنین به شما ترغیب می شود که از امور مالی خود جلو بیایید ، اما نگران نباشید ، دلو ، تمام کارهای عاطفی سختی که انجام می دهید سرنوشت شما را دارد که به ثمر بنشیند. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.

ماهی (19 فوریه – 20 مارس)

ارتباطات عاشقانه شما در حال تعمیق است ، ماهی های عزیز ، و یک ماه جدید در نشانه شما به شما کمک می کند تا برخی از تنهایی هایی را که در طول بیماری همه گیر تجربه کرده اید ، از بین ببرید. با این حال ، شما باید برای افراد جدید در زندگی خود فرصت ایجاد صمیمیت ایجاد کنید ، بنابراین آماده شوید تا سرانجام وسایل یک سابق را بیرون بیاورید. فال کامل ماه مارس خود را اینجا بخوانید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>