ماده جدید سیلاب ، فرآیندهای درون زای دفع مرطوب را فعال می کند

مواد منفجره برای یک عمل لایه برداری ملایم و م theثر ، فرآیندهای درون زا دفع رطوبت را تغییر می دهد ، که در طی پیری تغییر یافته است.

Exfolactive که از زنجیره تأمین آلی گلهای nopal بدست آمده است ، برای یک عمل لایه بردار ملایم و موثر ، فرآیندهای درون زایی دفع مرطوب ، که در طول پیری تغییر یافته است را دوباره فعال می کند. رنگ صورت درخشان تر و یکدست است و پوست مرطوب است.

با افزایش سن ، مکانیسم طبیعی رسوب زدایی کند می شود ، سلولهای مرده روی سطح پوست جمع می شوند. رنگ چهره مات و نامنظم میکرورلیپ می شود.

Silab در مواجهه با این مشاهده در سال 2005 اقدام به راه اندازی Exfolactive کرد. در سال 2021 ، داده های کارآیی اضافی ظرفیت این ماده فعال را تأیید می کند:

  • با تحریک فعالیت آنزیم های رسوب زدایی ، ظرفیت لایه برداری طبیعی پوست را که با پیری ضعیف شده تقویت کنید. [1]
  • تجدید سلول را تقویت کرده و مقیاس ها را برای عملکرد بهینه جلدی پوست از بین ببرید [2].

با تشکر از عمل لایه برداری بیولوژیکی که بر روی صورت و بدن م Exثر است ، Exfolactive امکان بازگرداندن تعادل بین تکثیر و رفع خیز به اپیدرم را فراهم می کند.

پس از 14 روز استفاده ، آزمایش Exfolactive با 2.5٪ در یک صفحه قفقازی به طور قابل توجهی دانه پوست را صاف می کند (پارامتر Sa: -7٪).

درخشندگی صورت بهبود یافته است (انعکاس: + 10٪ و رنگ صورتی: + 20٪) و لکه های پیر پیری کاهش می یابد (-11٪). علاوه بر این ، پوست از نظر آب بدن (+ 24٪) آبرسانی می شود.

در همان شرایط ، Exfolactive 4.1٪ از پارامتر a * مشخص می کند ، مشخصه رنگ زخم های موجود در گونه ها در یک صفحه آسیایی. این ماده فعال دانه پوست را نیز صاف می کند (ناهمواری: -8.9.).

یک مطالعه مقایسه ای انجام شده توسط سیلاب نشان می دهد که فواید این لایه برداری بیولوژیکی طبیعی با اثرات نامطلوب آنها با مولکول های مرجع مورد استفاده برای تمیز کردن شیمیایی (اسید گلیکولیک روی پوست قفقاز و اسید سالیسیلیک روی پوست آسیا) به دست می آید.

سیلاب به منظور پیشنهاد یک راه حل طبیعی که امکان فعال سازی مجدد مسیرهای درون زا تخلیه را فراهم می کند ، به نپال (Opuntia ficus-indica (L.) Mill) علاقه مند شد.

این کاکتوس که در خصمانه ترین صحراها وجود دارد ، در واقع توانایی چشمگیری در تجدید سال به سال ایجاد کرده است.

Silab برای اطمینان از قابل ردیابی تأمین گلهای nopal ، همکاری خود را در تونس ، تولید کننده اصلی این منبع منعقد کرده است. شریک ، متخصص در فرهنگ ارگانیک nopal ، متعهد به یک رویکرد مسئولانه برای صدور گواهینامه Ecocert Fair For Life است.

بین ماه های مه و ژوئن ، کشاورزان گلهای نپال را برداشت و خشک می کنند. گلهای خشک شده سپس به یک هیدرولیز کنترل شده اجازه می دهد تا استخراج مطلوب در آب از الیگوساکاریدهای مورد علاقه انجام شود.

EXFOLACTIVE (Hydrolysed Opuntia ficus-indica Flower Extract) محصولی ثبت شده و موجود در محلول آبی است (مقدار توصیه شده: 2 تا 4٪). این ماده فعال دارای محتوای منشأ طبیعی برتر یا معادل 99٪ (ISO 16128) است و با مقررات بین المللی آرایشی (اروپا ، ایالات متحده ، ژاپن ، چین و غیره) مطابقت دارد.


[1] با آزمایش 1٪ روی کراتینوسیت های قدیمی یا اپیدرم بازسازی شده پیر (SILABSKIN® RE) ، EXFOLACTIVE® فعالیت کاتپسین D را افزایش می دهد (+ 66٪) ، ترشح kallikrein 5 (+ 102٪) را بازیابی می کند و ترشح کننده بازدارنده آن را LEKTI کاهش می دهد (-85٪)
[2] EXFOLACTIVE® با آزمایش 2.5 درصدی روی پوست قفقازی ، از بین بردن پوسته های صورت (10٪ +) از 5 روز درمان حمایت می کند و پس از 7 روز درمان ، ظرفیت لایه برداری پوست گوساله ها را تحریک می کند (16+) ٪)

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>