لیست Inkey در حال رها کردن دو محصول جدید روشن کننده است – بررسی اختصاصی

به عنوان یک ویرایشگر زیبایی ، تلفن من همیشه درگیر دوستان و خانواده است و درخواست توصیه های مراقبت از پوست را دارند. مارک های زیادی وجود دارد ، بنابراین می توانید تصور کنید که انتخاب موارد دلخواه چقدر سخت است. من هرگز نمی خواهم موضوعی بیش از حد گران قیمت را توصیه کنم ، اما همچنین می خواهم آن اطمینان حاصل کند که من چیزی را که می دانم م beثر خواهد بود پیشنهاد می کنم. وارد لیست Inkey، یک مارک مستقر در انگلستان که از سال 2019 به قفسه های Sephora در سراسر جهان راه یافت. مارک کاری (که همچنین شیمیدان اصلی این برند است) و کولت لاکتون با راه اندازی نام تجاری “همه چیز زیر 15 دلار” صنعت زیبایی را طوفان کردند. . بیش از 30 محصول مقرون به صرفه ، مواد تشکیل دهنده محور در مجموعه آن وجود دارد و من سعی کردم دو جدیدترین محصول را امتحان کنم – پاک کننده روشن کننده اسید فولویک و مرطوب کننده SymBright – اولین.

Inkey List معتقد است که مشتریان خود را به داشتن بهترین پوست ممکن راهنمایی می کند ، و کاری و لاکتون تمام تلاش خود را برای خوشحالی این مشتریان انجام می دهند. کاری در یک مصاحبه اختصاصی با گفت: “ما انتظار نداریم که هر مشتری برای همیشه با ما ارتباط برقرار کند.” جذابیت. “اگر ما بتوانیم چیزی در مورد ماده خاصی به آنها بیاموزیم که آنها با خود به مارک دیگری ببرند ، ما کار خود را انجام داده ایم.”

هر محصول به دلیل ماده اصلی آن نامگذاری شده است و خرید آن را آسان می کند و مارک تجاری برای هر نوع پوست خاصیت دارد. اگر در مورد نوع خود سردرگم هستید ، مارک خدماتی به نام #kasInkey را ارائه می دهد ، جایی که مشتریان می توانند قبل از افزودن محصولات به سبد خرید خود ، از آنها مشاوره بگیرند. در مورد خدمات مشتری صحبت کنید ، درست است؟ و برای جشن گرفتن جدیدترین راه اندازی ها ، پنجشنبه 18 فوریه ، از ساعت 2 تا 6 بعد از ظهر ، یک رویداد Ask-a-Thon به صورت زنده برگزار می شود ، جایی که طرفداران نزدیک و دور می توانند از بنیانگذاران در مورد نگرانی های پوستی و محصولات Inkey List س askال کنند – از جمله دو آخرین پرتاب

پاک کننده روشن کننده اسید فولویک ، 11 دلار

تصویر محصول

پاک کننده روشن کننده اسید فولویک

لیست Inkey با پاک کننده روشن کننده اسید فولویک از سومین پاک کننده خود در خانواده استقبال می کند. همانطور که از نام آن مشخص است ، ماده اصلی شستشوی صورت اسید فولویک است ، یک لایه بردار طبیعی که از گیاه ذغال سنگ نارس شمال اروپا در فنلاند می آید (در واقع می توانید ذرات موجود در ژل را مشاهده کنید). رون رابینسون ، شیمی دان لوازم آرایشی می گوید: “این ماده در خاک یافت می شود و به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و ممکن است فواید ضد التهابی را فراهم کند.”

در داخل لوله ، همچنین عصاره آلو کاکادو را می یابید که غنی از ویتامین C روشن کننده ، ریشه شیرین بیان برای کاهش قرمزی و آلوئه ورا برای آرامش و آبرسانی است. رابینسون می گوید ، همه اینها برای گفتن این است که آنچه می بینید همان چیزی است که با پاک کننده روشن کننده اسید Fulvic Acid دریافت می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>