لیزر موهای زائد بیکینی و عوارض آنblogal

[ad_1]

لیزر بیکینی شامل چه جایی می شود؟ این لیزر یکی از روش های جدیدی است که موهای زائد را در مناطق خاصی از بدن از بین می برد. بانوان ذاتا به زیبایی اهمیت می دهند و زیبایی و پاکیزگی نقش مهمی در زندگی آن ها دارد. وجود موهای اضافی روی بدن زنان آنها را دچار افسردگی و عدم اعتماد به نفس می کند.

با لیزر از شر موهای زائد خود خلاص خواهید شد و بدنی زیبا و خوش فرم تجربه خواهید کرد. اگر تا به الان تجربه این روش را نداشته اید، بهتر است یکبار آن را امتحان کنید. لیزر بیکینی دختران را به زیبایی و پاکیزگی تشویق می کند. در این مقاله قصد داریم به شرح لیزر موهای زائد بیکینی و بررسی اینکه آیا برای بدن خطری دارد یا خیر بپردازیم.

آیا شما تجربه این لیزر را داشته اید؟ اگر جواب مثبت است، باید اطلاعاتی را درباره نحوه انجام آن بدانید. همچنین در این نوشته درباره عناوینی مانند حکم لیزر و اینکه آیا لیزر بیکینی حرام است یا خیر و عوارض آن بحث خواهیم کرد. در آخر با سوالات متداولی که برای هر فرد ممکن است پیش بیاید، مقاله را به پایان می رسانیم.

با کلینیک رویان سلامت همراه باشید.

لیزر بیکینی چگونه انجام میشود؟

لیزر بیکینی نوعی درمان قطعی و پایدار برای پاک سازی موهای زائد به حساب می آید.  آیا این نکته را می دانستید که لیزر بیکینی راه درمان قطعی موهای زائد است و بقیه اقدامات از قبیل تیغ و اپیلاسیون موقتی هستند؟ مراحل لیزر بیکینی بسیار ساده و آسان است.

لیزر موهای زائد یک روش بسیار مهم پزشکی به حساب می آید که موهای زائد هر ناحیه از بدن را به طور دائم از بین می برد. در این روش، طول موج خاصی از نور بر روی آن ناحیه از پوست که می خواهید عاری از مو شود، انعکاس می یابد.

پزشک دستگاه لیزر دستی را به پوست شما فشار می دهد. بسته به نوع لیزر، ممکن است از یک دستگاه خنک کننده در نوک دستگاه یا یک ژل خنک برای محافظت از پوست شما و کاهش خطر عوارض جانبی استفاده شود. زمانی که پزشک لیزر را فعال می کند، پرتوی لیزر از طریق پوست شما به فولیکول های مو منتقل می شود.

گرمای شدید ناشی از پرتوی لیزر در فولیکول های مو تاثیر می گذارد و رشد مو را مهار می کند. ممکن است احساس ناراحتی و درد کنید و احتمالا از طریق دستگاه خنک کننده یا ژل احساس سرما کنید که طبیعی است. درمان یک منطقه کوچک، مانند خط بیکینی، ممکن است فقط چند دقیقه طول بکشد.

این سوال که آیا لیزر بیکینی خوب است یا خیر باید از افرادی که این روش را تجربه کرده اند بپرسید. درمان یک منطقه بزرگتر مانند پا و کمر ممکن است بیش از یک ساعت زمان ببرد. برای اکثر افراد، لیزر موهای زائد در طول 2 تا 3 ماه به چندین روش درمانی نیاز دارد.

مراقبت بعد از لیزر بیکینی

در چند ساعت اول بعد از لیزر موهای زائد ممکن است متوجه قرمزی و تورم پوست خود شوید. برای کاهش هرگونه ناراحتی، یخ را روی ناحیه تحت درمان قرار دهید. اگر بلافاصله پس از لیزر موهای زائد واکنش پوستی داشته باشید، ممکن است پزشک از کرم استروئیدی در ناحیه آسیب دیده استفاده کند.

بعد از لیزر موهای زائد و بین درمان های برنامه ریزی شده، از تابش نور خورشید خودداری کنید و به مدت شش هفته یا طبق دستور…

کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>