لومسون با رژ لب A-TX2 به روز جهانی بوسه ادای احترام می کند

ویژگی بسته بندی هوای بسته این اطمینان را می دهد که محصول موجود کیفیت خود را از دست ندهد ،

لامسون انتخاب کرده است که رژلب ضد هوای AT-X2 خود را از 6 جولای: در روز جهانی بوسیدن راه اندازی کند. راهی برای ادای احترام به ساده ترین و عاشقانه ترین ژست جهان.

“ما دوست داریم فکر کنیم که روز جهانی بوسیدن ، #worldkissingday ، نیز لحظه ای برای جشن بازگشت رژ لب محبوب به لب ، پس از ماهها غیبت است. رژ لب یکی از محبوب ترین محصولات آرایش در طول تاریخ است.

“مطمئناً ، همه گیری و استفاده از ماسک بسیار تغییر کرده است و باعث شده رژ لب در حالت آماده به کار قرار بگیرد ، اما این فقط یک مسئله زمان است.

تیم بازاریابی توضیح می دهد: “خبر رونق رژ لب پس از covid19 در ایالات متحده به ما کمک می کند تا درک کنیم که یک داستان عاشقانه طولانی بین زنان و رژ لب وجود دارد”.

لومسون ، پیشگام در زمینه تولید بسته بندی هماهنگ با عادات جدید مصرف کننده و تغییر نیازهای بازاریابی ، با پشتیبانی از تخصص خود در دنیای رژ لب ، تصمیم گرفته است این چالش را بپذیرد و یک رژلب ضد نفوذ به بازار عرضه کند: A-TX2 .

A-TX2 ، که قصد دارد به عنوان یک پرفروش تبدیل شود ، برای حفظ فرمول های نیاز به بسته بندی طولانی مدت تولید شده است.

مشخصات A-TX2 از یک رژ لب پیچیده و در عین حال همه کاره است: کلاه و پایه در ABS ، فنجان موجود در POM یا PBT ، با قطر استاندارد 12.7 میلی متر.

دنیای بسته بندی لوازم آرایشی ، به خصوص در مورد استایلوس ، راه حل های مختلفی را ارائه می دهد ، اما تعداد کمی از آنها در قطر 12.7 میلی متر از رژ لب های کلاسیک موجود است و برای موقعیت عالی A-TX2 می تواند بدون از بین رفتن کیفیت ضد نفوذ آن ، متالیزه شود.

مزایای A-TX2 چیست؟ هوادهی ، نوآوری در فن آوری و قابلیت انعطاف پذیری

ویژگی بسته بندی هوا بسته این محصول را تضمین می کند که کیفیت خود را از دست ندهد ، در حالی که نوآوری در فن آوری همراه با تطبیق پذیری ، آن را به یک محصول همگام با زمان تبدیل می کند.

سفارشی سازی و تحقیقات زیبایی شناختی از الزامات بسته بندی مواد آرایشی هستند ، به خصوص اگر محصولی را در اختیار داشته باشید که مانند رژلب استاد اغواگری باشد و لامسون ناامید کننده نباشد و با ارائه انواع مختلفی از امکانات سفارشی سازی ، به هر محصول چیز کمی اضافی بدهد.

به لطف ویژگی های آن ، A-TX 2 توسط Lumson راه حل ایده آل برای کسانی است که تمایل به بسته بندی ایمن با جذابیت زیاد دارند.

چه فرصتی بهتر از # روز جهانی پذیرایی برای راه اندازی بسته بندی ای که از شاخص ترین محصول آرایش در همه زمان ها تجلیل می کند؟

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>