لومسون آلومینیوم Techno Airless (TAL) ، اولین آلومینیوم بدون لمس را راه اندازی کرد

کیسه چند لایه ، مجهز به سیستم بسته شدن ضربه محکم و ناگهانی ، مورد مطالعه قرار گرفته است تا به عنوان یک مانع در برابر عوامل خارجی عمل کند

نوآورانه ، با تکنولوژی بالا ، ایمن و پایدار است. این بسته بندی بدون هوا است که نوآوری و عملکرد تکنولوژیکی را با هم ترکیب می کند ، پاسخی عالی برای خواسته های بازار زیبایی در این لحظه: حداکثر ایمنی و پایداری. ما درمورد TAL صحبت می کنیم: نام اختصاری Techno Airless Aluminium – اولین آلومینیوم بدون لمس با کیسه.

جوانب مثبت TAL چیست؟

امن است. TAL از فناوری کیسه استفاده می کند. کیسه چند لایه ، مجهز به سیستم بسته شدن ضربه محکم و ناگهانی (ثبت اختراع Lumson) ، مورد مطالعه قرار گرفته است تا به عنوان سدی در برابر عوامل خارجی عمل کند و فرمول را از هرگونه آلودگی احتمالی محافظت کند. این فناوری تضمین می کند که خلوص و یکپارچگی محصول کاملاً دست نخورده باقی می ماند.

پایدار است TAL به دلایل مختلف یک راه حل پایدار است. اولاً ، زیرا از آلومینیوم ساخته شده است: این فلز نه تنها متداول ترین فلز موجود در زمین است ، بلکه سبک ، مدرن است و دارای بسیاری از خصوصیات فنی است که به این معنی است که می تواند با حفظ ویژگی های خود به تعداد نامحدود بار بازیافت شود.

ثانیا ، این یک انتخاب سازگار با محیط زیست است ، زیرا پس از استفاده ، مصرف کننده می تواند ظرف آلومینیوم را از ظروف پلاستیکی جدا کند و هر قسمت را به طور مناسب بازیافت کند. پاسخی مشخص ، اما در عین حال ایمن و م toثر ، به درخواستهای بازار لوازم آرایشی برای گزینه های پایدار.

همه کاره و قابل تنظیم است. آلومینیوم چند وجهی و سازگار با محیط زیست ، ماده ای است که تزئین آن بسیار آسان است. این تطبیق پذیری اجازه می دهد TAL با تزئینات مختلف و به لطف روش های چاپ لیتوگرافیک که می تواند حداکثر شش رنگ را به هم پیوند دهد ، به پایان برسد.

نتیجه؟ بسته بندی هایی که بسته به جلوه ها و تزئینات ، می توانند هم برای بازارهای گسترده و هم برای محصولات لوکس استفاده شوند.

یک مثال؟ TAL در یک نسخه “لوکس” با جلوه های براق و یا با جلوه های ساتن و براق برای جلوه ای “سبزتر” ارائه می شود.

در هر صورت ، نتیجه همیشه بسته بندی مدرن است و با توجه زیادی به جزئیات ایجاد می شود. این یک طراحی مدرن و مینیمالیستی ، مناسب برای محصولات صورت و بدن است.

TAL در 3 اندازه 50 ، 75 و 100 میلی لیتری – با پمپ تطبیق نیمه میکرومتر 500 میکرو لیتر برای یک ترکیب ترکیبی طراحی ساده و پیچیده در دسترس است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>