لوله های خمیر دندان پایدار باعث زیبایی می شوند

با پایان دادن به بیش از 300 میلیون لوله خمیردندان در هر سال در محل دفن زباله های انگلستان ، تجارت لوازم آرایشی دندان های خود را به مواد قابل بازیافت در بازار فرو می برد

در دنیای بازیافت ، لوله های خمیردندان چیزی شبیه دجال است. مجهز به ترکیبی از ورقه پلاستیک – معمولاً مخلوطی از انواع مختلف مواد – و آلومینیوم ، که برای حفظ مشخصات عطر و طعم فرمول و محافظت از آن در برابر آب مثر است ، قرار دادن بسته در سیستم های بازیافت معمولی را به سختی دشوار می کند. در نتیجه ، لوله های خمیردندان معمولی به یک خار در محیط تبدیل شده اند و چیزی که بخش مراقبت های شخصی تغییر می کند.

قبل از اینکه مسابقه برای نجات سیاره به جریان اصلی تبدیل شود ، این لوله های پلاستیکی به عنوان چیزی پدیده دیده می شدند. لوله های خمیر دندان برای اولین بار در بسته های فلزی مانند روی یا سرب استفاده شد. اما به دنبال کمبود فلزات پس از جنگ جهانی دوم ، انقلاب پلاستیک آغاز شد.

ترکیبی از مواد که به لوله معمولی تبدیل شده است که امروزه می دانیم به دلیل انعطاف پذیری و دوام و همچنین سالم نگه داشتن فرمول مورد تحسین قرار گرفته است – “انجام یا مردن” هنگام موفقیت محصول مراقبت شخصی. با این حال ، چیزی که به عنوان یک پیشگام بسته بندی آغاز شد ، به زودی دشمن دنیای طبیعی شد زیرا میلیون ها لوله خمیردندان شروع به پر کردن زباله های زباله جهان کردند. در سال 2021 ، توسط گروه مدیریت پسماند Business Waste گزارش شد که هر ساله حدود 300 میلیون لوله خمیر دندان فقط در انگلستان استفاده می شود. یافته های این شرکت نشان می دهد که پخش این لوله ها از انتها به انتهای دیگر حدود 75000 کیلومتر پلاستیک را تشکیل می دهند ، که برای پوشاندن به دور زمین کافی است – دو بار.

سخنگوی مارک هال از طریق وب سایت شرکت گفت: “بسیاری از لوله های خمیر دندان دارای آن لایه آلومینیوم برای تازه نگه داشتن آنها هستند ، اما این امر آن را به یک کابوس بازیافت تبدیل می کند ،” بنابراین متأسفانه بیشتر لوله ها در محل دفن زباله قرار می گیرند. ” و هنگامی که آنها این کار را می کنند ، حدود 500 سال طول می کشد تا آنها خراب شوند ، و این برای نسلهای بعد از ما نتیجه می گیرد تا با آنها کنار بیایند.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>