لوش از حمایت از کمپین # برنامه درسی سیاه TBH365 خبر داد

این کمپین با هدف اطمینان از درج تاریخ سیاه در برنامه درسی ملی انگلستان انجام شده است

Lush حمایت خود را از کمپین The Black Curriculum # TBH365 با محصول جدید و نمایشگرهای ویترین مغازه ها نشان داده است.

کمپین # TBH365 مظهر شعار “تاریخ پشت سرگذشت تاریخ انگلیس است” و هدف آن برجسته ساختن کمبود تاریخ سیاه پوست در مدارس انگلستان است.

در حالی که در مارس امسال اعلام شد که دروس تاریخ سیاه باید در مدارس ولز اجباری شود ، اما در حال حاضر چنین مأموریتی برای بقیه انگلستان وجود ندارد.

‘360’ در این مبارزات نشان می دهد که تاریخ سیاه انگلستان چیزی بیش از یک موضوع برای ماه اکتبر است (زمانی که ماه تاریخ سیاه برگزار می شود) و باید 365 روز سال بخشی از برنامه درسی ملی باشد.

از 17 مه ، لوش تمام 100 ویترین مغازه های خود را در انگلستان به # TBH365 اختصاص خواهد داد. همچنین بمب حمام # TBH365 (5.95 پوند) برای دو هفته فعالیت با 100٪ درآمد (منهای مالیات بر ارزش افزوده) به برنامه درسی سیاه ، که توسط لاوینیا استنت در سال 2019 تاسیس شد ، راه اندازی خواهد شد.

گفته می شود که بمب حمام مانند کتابی با آرم The Black Curriculum که دارای نقش و نگارهای مختلف است ، در حالی که نت های گل و وانیل را منتشر می کند ، در حمام اثری از رنگ های درخشان طلایی و صورتی گرم را ترک می کند.

برنامه درسی سیاه خاطرنشان می کند که برنامه درسی ملی کنونی انگلیس سهم تاریخ سیاهان انگلیس را به نفع یک برنامه درسی غالب سفیدپوست ، مرکز اروپا که جامعه چند قومی و متنوع انگلستان را منعکس نمی کند ، حذف می کند.

همچنین مشاهده می کند که آنچه در حال حاضر در مدارس آموزش داده می شود ، انگلیس را از میراث ظلم به نفع میراثی عاشقانه جدا می کند.

به همین ترتیب ، برنامه درسی سیاه برنامه های مجازی و غیر حضوری مختلفی را برای مدارس ، جوانان و شرکت ها اجرا می کند. همچنین منابع رایگان و دارای مجوز برای مدارس برای آموزش تاریخ سیاه به دانش آموزان ایجاد می کند.

مدیر شاد ویمبلدون ، نادیا مونزرو ، که گفتگوهایی را با برنامه سیاه و سفید با آنجلیکا ابلا ، مدیر سرسبز گیلدفورد آغاز کرد ، شروع کرد: به دلیل کمبود سابقه سیاه خود در مدرسه ، که بیشتر آنها را خودمان یا والدین خود یاد می دهیم.

“برنامه درسی سیاه سازمانی است که توسط افراد جوان و مستعد سیاه پوستی اداره می شود که از همان سیستم آموزشی که ما به دنبال تغییر آن هستیم استفاده کرده اند! باید درگیر می شدیم. این مربوط به دادن صدا به بی صدا نیست ، برای من این است که پیام آنها را تقویت کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>