لوسیون Bask SPF 30 ضد آفتابی برای بدن است که می خواهم دوباره از آن استفاده کنم | مرور

از حدود 7 سالگی ، بدنم به طور مداوم در هر روز ساحل ، استخر یا پارک ضد آفتاب قرار گرفته است. در آن زمان ، اولین بار از ده بار ، مادر من مبتلا به سرطان سلول بازال (رایج ترین نوع سرطان پوست در ایالات متحده) شد. اگرچه می دانستم این دردی است که مادرم متحمل شده است ، اما روشی که SPF خمیری و سفید مانند پتوی چرب به پوست من چسبیده بود ، باعث می شد هر وقت آن را می پوشم ، پاره شود.

در طول 29 سال من بی اعتنایی به بافت ضد آفتاب بدن باقی مانده است – این تا زمانی است که من جدید را امتحان کردم لوسیون Bask SPF 30 برای اولین بار.

از اولین ثانیه عروسک SPF به پوست من برخورد کرد ، من می دانستم که بدن من کاملاً متفاوت از ضد آفتاب است. اگرچه کرم سفید را لوسیون می نامند ، اما احساسی مانند یک کرم ندارد. در عوض ، ضد آفتاب Bask بیشتر شبیه یک سرم شیری برای گردن پایین است. پوست من آن را در چند ثانیه لخت کرد. و بعد از چند دقیقه ، به سختی احساس کردم SPF روی شخص من است. تنها هدایتی که من در معرض آفتاب قرار دارم عطر و بوی نارگیل – وانیل است که این محصول پشت سر می گذارد.

مایکل هافستلر ، بنیانگذار Bask ، کرم ضد آفتاب را با داستانی مشابه که من در ذهن داشت ، راه اندازی کرد. پس از اینکه عموی محبوبش پس از مبارزه با ملانوم از دنیا رفت ، هافستلر سعی کرد تا به هر طریقی که شده امکان مراقبت از آفتاب را فراهم کند. در ابتدا ، وی بنیاد محافظت از پوست را ایجاد کرد ، که تابستان امسال شروع به دادن کرم ضد آفتاب به ساحل نشینان در شمال شرقی می کند. و اکنون ، باسک نه تنها یک فرمول ایمن و موثر برای توزیع فراهم می کند بلکه 10 درصد سود هر خرید یک بطری را نیز به بنیاد اختصاص می دهد.

برای حدود یک سال و نیم ، هافستل با یک آزمایشگاه کار کرد تا یک ضد آفتاب ایجاد کند ، مردم واقعاً منتظر استفاده مجدد آن هستند. وی حتی از قوام آبکی و شفاف کرم های ضد آفتاب صورت کره ای به عنوان الهام بخش محصولات Bask نام برد. مردم – مانند شما – واقعاً بدن خود را با واردات K-beauty می پوشانند زیرا بافتهای بی وزن و مایع مانند ضد آفتاب های کره ای را ترجیح می دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>