لورا گلر در مورد اینکه چرا مدل هایش اکنون به طور انحصاری بیش از 40 سال دارند

لورا گلر ، آرایشگر و بنیانگذار مارک معروف لوازم آرایشی و بهداشتی خود ، از این موضوع می گوید جذابیت چگونه او و تیمش به این تصمیم رسیدند که با ارائه مدلهای بالغ ، روایت راجع به آنچه که در تصاویر با نام تجاری زیبایی آرزو می کند تغییر دهند.

آنچه باعث شد وارد این حرفه شوم – چیزی که من را مجذوب خود کرد – دیدن تحول در زنانی است که بزرگ شده ام. من فکر می کنم ، “واو ، این بسیار دگرگون کننده است. من باید یاد بگیرم که چگونه این کار را برای خودم انجام دهم.” من نمی دانستم که این یک شغل خواهد بود ، اما من فوق العاده علاقه مند بودم و فکر می کنم این یکی از مواردی است که من را از هم جدا می کند. مهم نیست که اوضاع اقتصادی – اقتصادی شما چگونه است ، مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، اندازه شما مهم نیست – وقتی می توانید کمی آرایش کنید یا از پوست خود مراقبت کنید ، تغییر شکل می دهد ، و احساس خوبی به شما می دهد و اگر از درون احساس خوبی داشته باشیم ، به طور معمول در بیرون ظاهر بهتری داریم.

من از 19 تا 90 سالگی به همه افراد آرایش کرده ام و همیشه احساس کرده ام – و من بسیار خوشحالم که شرکت ما این سخنان جسورانه را بیان کرده است – که مشتری ما روی نقشه است. آنها فقط مشتری بالغ نیستند ، بلکه مشتری بالغ با صدای بلند صحبت کرده است و ما آنها را شنیده ایم. آنها جملاتی گفته اند: “ما می خواهیم ببینیم ما ما می خواهیم چهره های خود را در فعالیت های اجتماعی شما ببینیم. “

این ابتکاری است که ما طی دو سال گذشته روی آن کار کرده ایم و باید بگویم بازخوردی که می گیریم خارق العاده است. قرار دادن فقط چهره های جوان دیگر آرزو نیست. زنان می خواهند بدانند که می توانند مانند یک زن 60 به بالا ، یا یک زن 50 به علاوه ، یا یک زن 40 به علاوه ظاهر شوند ، و با آن تصاویر همذات پنداری می کنند. ما واقعاً یک مشتری عمیق و عمیق روی مشتری خود انجام داده ایم و دیدیم که بخش بزرگی از مشتریان ما بیش از 40 سال دارند. آنها خریداران باهوشی هستند و همچنین درآمد قابل استفاده دارند. شما دیوانه خواهید شد که آن بخش را به عنوان یک مارک خرده فروشی کنار بگذارید.

من به آن حساسیت دارم اگر من به محصولی علاقه مندم – چه لباس ، چه مراقبت از پوست ، و چه هر چیز دیگری که شخصاً به آن علاقه مند هستم – و تصاویر زنان جوانی را که می توانند دخترانم باشند می بینم ، فکر می کنم که ممکن است این محصول برای من نباشد یا برای من در نظر گرفته شود و من احتمالاً از آن طفره می روم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک
حسن نیت ارائه میدهد از مارک

بسیار منصفانه و بسیار شفاف ، من فکر می کنم مدت زیادی به این مسئله نپرداختیم. ما فکر می کردیم که یک زن مسن تر به زن جوان تری نگاه می کند و آن را امیال می کند. اما او اکنون مانند خودم بسیار آواز است و ما اکنون می دانیم که این بسیار مهم است [inclusivity] فقط مربوط به رنگ پوست نیست ، بلکه فقط در مورد اندازه نیست – در مورد تنوع سنی است. برای من مهم است و کل شرکت من با این ابتکار عمل می کند و طی دو سال اخیر بوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>