لوراک اولین محصول مراقبت از پوست خود را برای تولید Dewy Canvas Skin آماده می کند – بررسی

لوراک در دنیای زیبایی و در کشوی آرایش من به عنوان اسب کار شناخته شده است. چه با پالت های مخصوص چاپ و چه با ریمل مژه و ابرو کلاسیک ، این مارک – که از 25 سال پیش وجود دارد – آرایش بی انتهایی را ایجاد می کند که من همیشه توانسته ام روی آن حساب کنم. کلمه ای که می خواهم استفاده کنم ، اگرچه دقیقاً اصطلاح زیبایی نیست ، اما “دلچسب” است. اکنون ، این برند انرژی مضر را برای اولین بار در محصولات مراقبت از پوست خود به ارمغان آورده است. با توجه به سابقه این برند در محصولات آرایشی ، ورود لوراک به مراقبت از پوست با آغازگر آرایش آغاز می شود. آماده سازی پوست بوم شبنم، یک مرطوب کننده و پرایمر ترکیبی ، برای جایگزینی مرحله مرطوب کننده در برنامه مراقبت از پوست و آماده سازی پوست برای آرایش همزمان طراحی شده است.

از نظر مولی اسمیت ، مدیر ارشد تولید و بازاریابی محصولات Lorac – و خود یک آرایشگر – ایده یک آغازگر چند منظوره که زیر آرایش قرص نمی خورد مستقیماً از تجربه حاصل شد. او می گوید: “ما برای یافتن مرطوب کننده ای که شبنم زیبایی ، درخشش زیبا و پرزرق و برق ایجاد می کرد ، بدون اینکه عملکرد آرایش را به خطر بیندازد ، سخت پیدا کردیم.” جذابیت. “ما می خواستیم چیزی را خلق کنیم که به رنگ روغن صورت بتابد اما همچنان با آرایش کامل کار کند.”

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

آغاز فرمول این آغازگر 18 ماه به دست شیمی دان داخلی برند یا آنچه اسمیت توصیف کرد “ده ماه بیشتر از یک محصول معمولی” بود. علاوه بر مرطوب کننده مواد مراقبت از پوست که باعث ایجاد لغزش می شود ، مانند اسید هیالورونیک ، گلیسیرین و اسکوالین ، این فرمول حاوی موارد اضافی سرگرم کننده مانند پودر چای ماتچا و پودر یشم است که به همراه برخی از پاداش ها ، یک رنگ سبز روشن روشن به آن می بخشد.

ماتا سنگین آنتی اکسیدانی ، همانطور که جوشوا زایچنر ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره شهر نیویورک ، به جذابیت، “مانند یک کپسول آتش نشانی است که التهاب ناشی از آسیب رادیکال های آزاد محیط را خاموش می کند.” و یشم زمینی که من مثلاً در فرمول مراقبت از پوست ندیده ام از این قبیل استفاده کند ، در لیست مواد تشکیل دهنده به عنوان پودر نفریت ظاهر می شود. شیمیدان لوازم آرایشی و بهداشتی جینجر کینگ می گوید: “این ماده پر از مواد معدنی منیزیم برای بهبود و پوشاندن نقص است.”

دین فورنیر ، مدیر هنری خلاق و روابط استعدادی لوراک ، می گوید که آغازگر “این نگرانی را به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک مصرف کننده از بین می برد” ، این نگرانی وجود دارد که آرایش شما ممکن است مستقیم از چهره شما سر بخورد یا در جایی که قرار است باقی نماند پس از استفاده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>