لوازم آرایشی ELF اولین مارک زیبایی است که کانال مارک دار خود را در Twitch راه اندازی کرد

اگر عاشق تیراندازی های اول شخص ، دنیای سازی دیجیتال و نقش آفرینی های مجازی باشید درست همانند رژلب ، رژگونه و ریمل مژه و ابرو ، ما خبر خوبی برای شما داریم: لوازم آرایشی ELF در شرف تبدیل شدن به اولین مارکی است که کانال پخش Twitch خود را دارد – و این همه ماجرا نیست. این مارک در نوامبر سال 2020 اعلام کرد که با استریم کننده Loserfruit جفت شده است. از آن زمان ، او و آنا باینوم ، هنرمند آرایش جهانی ELF ، چندین ساعت از محتوای خود را با هم پخش کرده اند.

اکنون ، ELF کانال کاملاً اختصاصی خود را راه اندازی می کند که میزبان جریانهای هفتگی متمرکز بر تقاطع بین بازی و آرایش خواهد بود ، برنامه ای که برای ارتقاl بانوان گیمر و به علاوه مسابقه ای با برخی جوایز بسیار ارزشمند طراحی شده است. در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

کانال ELF Twitch (واقع در twitch.tv/elfyou) با پخش مستقیم سه ساعته در تاریخ 9 مه در ساعت 7:30 بعد از ظهر آغاز می شود. Autumn Rhodes ، یک گیمر و آرایش گر جلوه های ویژه میزبان بازیگران همکار Loserfruit و Fasffy خواهد بود. یک مجموعه دی جی توسط Sofi Tukker وجود خواهد داشت ، فرصتی برای یادگیری نکات و راهکارهای آرایش از Bynum ، و موارد دیگر – به عبارت دیگر ، این یک خشمگین است.

همزمان با کانال Twitch ، این مارک برنامه ELF You را ایجاد کرده است ، برنامه ای که می گوید “برای ارتقا pil ستون هدف ELF در توانمند سازی دیگران با ارتقا supporting و حمایت از گیمرهای زن آینده دار” طراحی شده است و “به نظر می رسد سقف های شیشه ای را خرد کند. در دنیای بازی ، آن را بیشتر برای گیمرهای زن فراگیر و مورد استقبال قرار می دهد. “

بخشی از آن برنامه Game Up Contest است. بین 9 مه و 6 ژوئن ، این نام تجاری گیمرها را به چالش می کشد تا بهترین کارهای آرایش و ظاهر خود را از طریق TikTok نشان دهند. ELF هفت برنده را انتخاب خواهد کرد که “این فرصت بی نظیر را خواهند داشت تا اشتیاق خود را در دنیای بازی و تولید محتوا پر کنند.” هر برنده همچنین یک شما تجهیزات پخش جریانی و بازی درجه یک از جمله وب کم 4K pro ، میکروفون پخش کننده ، مجموعه ای از محصولات ELF ، پخش جریانی با Loserfruit در کانال Twitch ELF و فرصت میزبانی جریان در کانال Twitch ELF. در وب سایت ELF می توانید همه قوانین و شرایط را مطالعه کنید.

پارسه ، منتظر چی هستید؟ هاپ به آن!


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>