لوازم آرایشی Coty’s Kylie اکنون “تمیز” و وگان است

احساس نام تجاری زیبایی که قرار است در 15 ژوئیه در سطح جهانی راه اندازی شود ، تمام محصولات خود را دوباره فرموله کرده تا به حرکت “پاک” برسد

میزان تغییر مواد آرایشی کایلی در کوتی مشخص شده است.

تا دو هفته پیش ، احساس نام تجاری زیبایی که توسط کایلی جنر تاسیس شده بود ، تقریباً تمام پست های خود را در شبکه های اجتماعی از بین برده بود و با جلب توجه مشتریان برای تجدید نظر ، اینستاگرام خود را متوقف کرد.

پس از هفته ها سکوت ، سرانجام جنر فاش کرد که او در حال معرفی نسخه جدیدی از کیت های لب خود است ، محصولی که تجارت زیبایی او را منجنیق می کند و به یک تجارت چند میلیون دلاری تبدیل می شود.

دقایقی پیش دستگیره اینستاگرام لوازم آرایشی کایلی در هجوم اقدام ، اعلام کرد که خط کاملاً نوسازی شده این برند از 15 ژوئیه با تمام فرمول های “تمیز” و وگان راه اندازی می شود.

“این بدان معنی است که هیچ روغن حیوانی ، پارابن یا گلوتن وجود ندارد و ما لیستی از بیش از 1600 ماده دیگر را از استفاده در محصولات منع کردیم ، اما اطمینان حاصل کردیم که همه چیز دارای رنگدانه و عملکرد شگفت انگیزی است”

این جوان 22 ساله در بیانیه مطبوعاتی گفت: “من بسیار افتخار می كنم كه لوازم آرایشی كایلی را با همه فرمول های جدید” تمیز “و گیاهخواری دوباره راه اندازی می كنم.

“نوآوری در چند سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است. هنگام ایجاد این خط ، برای من بسیار مهم بود که متعهد به استفاده از مواد “تمیز” در سراسر هیئت مدیره باشم ، اما هرگز عملکرد را فدا نکنم.

“کیت لب جدید من 8 ساعت لباس می خورد و روی لب بسیار راحت است و تمام فرمول های جدید من شگفت آور هستند. من برای همه خوشحالم که محصولات جدید را امتحان می کنند. “

وب سایت مارک D2C در همان روز بازگشایی خواهد شد ، در حالی که محصولات جدید برای خرید در فروشگاه های Harrods ، Boots و Selfridges در انگلیس ، مکه زیبایی در استرالیا ، داگلاس در اروپا و Nocibé فرانسه در دسترس خواهد بود.

در همین حال ، خریداران آمریکایی می توانند محصولات خود را در Ulta و Nordstrom تحویل بگیرند.

سو نبی ، مدیرعامل کوتی ، افزود: “ما از راه اندازی مجدد لوازم آرایشی کایلی با طیف وسیعی که واقعاً در راس هر چیزی است که ژنرال Z می خواهد بسیار هیجان زده هستیم.”

“میلیون ها نفر در سراسر جهان لوازم آرایشی کایلی را دنبال می کنند. پلت فرم آنلاین جدید ما ، همراه با خرده فروشان منتخب ، به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا کل کارهای زیبایی خود را در یک فضا از پاک کننده گرفته تا مرطوب کننده ، هایلایتر یا رنگ لب خریداری کنند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>