لوازم آرایشی Colourpop از مجموعه آرایش نوستالژیک “Lizzie McGuire” رونمایی کرد – دیدن عکس ها

صادقانه بگویم ، من می توانم هر چیزی را برای بازگشت به یک آخر هفته متوسط ​​در اوایل دهه 2000 بدهم. بعد از اتمام یک هفته طاقت فرسا از یادگیری نحوه کار کسرهای اساسی در مدرسه ابتدایی ، زود با یک صبحانه خانگی بیدار می شوم و تماشا می کنم لیزی مک گوایر دوباره در کانال دیزنی تکرار می شود تا اینکه ، همانطور که مادرم به من می گفت ، مغز من “تبدیل به لک” می شود. در آن زمان همه چیز ساده تر بود – و اکنون ، به لطف آرایشی و بهداشتی Colourpop، همه ما می توانیم کمی از آن دوره زمانی فراموش شده داشته باشیم. در تاریخ 26 مارس ، مارک مجموعه آرایش بعدی خود را آغاز می کند ، یک همکاری رسمی با نمایش.

لیزی مک گوایر x مجموعه Colourpop شامل هشت قطعه است: یک پالت سایه چشم 12 سایه ، دو صدای دو نفره لب براق ، یک اسکراب لب ، دو خمیر براق کننده چند منظوره و دو رژگونه پودری – که همه آنها در مورد شخصیت تلویزیونی محبوب هیلاری داف با مضامین مختلف است. هر کالایی با قیمت 22 دلار یا کمتر (یا می توانید کل خط را به صورت بسته نرم افزاری با قیمت 111 دلار خریداری کنید) و طرح رنگی دقیق را که احتمالاً تصور می کنید دارد (فکر کنید همکار کارتونی لیزی با رنگ های زرد ، صورتی ، بنفش و آبی روشن).

حسن نیت ارائه میدهد از مارک
حسن نیت ارائه میدهد از مارک
حسن نیت ارائه میدهد از مارک

در بزرگسالی ، شاید دیگر به سوتین آموزشی احتیاج نداشته باشم ، یا نگران این باشم که آیا دانش آموز مکتب من را دوست ندارد ، یا با خواهر و برادر کوچک دوستدار شوهر زندگی کنم – با این حال ، من هر لیزی مک گوایر خوبی که می توانم آن را بدست آورم و با توجه به هیاهوی تبلیغاتی TikTok که قبلاً بر روی این مجموعه جمع شده است ، مطمئناً من تنها نیستم. شرط بندی کردن در مورد به سرعت فروش این چیز.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک
حسن نیت ارائه میدهد از مارک

لیزی مک گوایر x Colourpop Collection با قیمت 9 تا 22 دلار به فروش می رسد و از 26 مارس در سایت colourpop.com در دسترس است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش جدید:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>