لوازم آرایشی Bésame خط زیبایی را به عنوان بخشی از مجموعه ‘Iconic Women’ به مرلین مونرو اختصاص داده است

مجموعه محصولات 15 تکه شامل محصولات الهام گرفته از زیبایی ظاهری ستاره هالیوود است

برند لوازم آرایشی مستقر در LA ، Bésame با یک مجموعه زیبایی اختصاص داده شده به شخصیت مریلین مونرو چهره 50 ساله زن ادای احترام کرده است.

این محدوده 15 تکه ، با الهام از زیبایی ظاهری بمب بور ، فرمت سری “Iconic Women” این برند است و در دو محصول درمانی یا به صورت یک مجموعه کامل در دسترس است.

کیف لوازم آرایشی و بهداشتی Marilyn شامل خط تولید کامل Bésame است که دارای یک کامپکت قابل جبران ، ریمل مژه و ابرو ، سه رژ لب ، دو خط لب ، دو مداد خط چشم ، هایلایتر ، و همچنین دو محصول براق ، چهار سایه چشم ، براق کننده و مژه های مرلین است محصولات مونرو بر روی صفحه نمایش استفاده می شود.

این مجموعه کامل در یک جعبه چاپ محدود ساخته شده از چوب ماهون ، از جمله امضای فلز طلایی ، فضای داخلی مخمل و قلاب اندود طلا قرار دارد.

مجموعه Essential Marilyn ، که در یک جعبه یادبود برجسته قرار دارد ، شامل تمام محدوده جدا از کامپکت قابل تعویض آن است ، در حالی که مجموعه Red Carpet Compact و رژ لب شامل رژ قرمز قرمز داغ مارک تجاری در یک نمونه از لوله استفاده شده توسط مونرو با یک الماس مصنوعی بالا ، و همچنین جمع و جور قابل تعویض.

گابریلا هرناندز ، بنیانگذار لوازم آرایشی Bésame می گوید: “ما این مجموعه آرایش را به گونه ای طراحی کرده ایم که از رنگهای مورد علاقه مریلین و محصولات دقیق تاریخی برخوردار است.”

“این رنگ ها معتبر هستند ، و ما بسیار افتخار می کنیم که آنها را آزاد کردیم زیرا آنها بازتابی از مریلین و سبک شخصی او هستند.

“آرایش او راهی برای جشن گرفتن آنچه که او بود و تأثیر او بر جهان زیبایی شخصی است.”

انتظار می رود محصولات در 23 آوریل از طریق besamecosmetics.com به بازار عرضه شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>