لوازم آرایشی کایلی همه موارد را به جز یک پست از شبکه اینستاگرام خود حذف کرد

خواه ناخواه، کایلی جنر می داند چگونه مردم را به گفتگو وا دارد – و نه فقط صحبت كنند ، بلكه حدس و گمان. او بازاریابی را به زیرمجموعه ای از هنرهای تاریک تبدیل کرده است و به همین دلیل ما به او احترام می گذاریم. و او به تازگی اقداماتی را انجام داده است که شاید مرموزترین و پر سر و صدا ترین برند تجاری وی باشد.

از روز سه شنبه ، 4 مه ، همه چیز به طور واضح از سایت حذف شد لوازم آرایشی کایلی شبکه اینستاگرام. همه چیز به جز یک تصویر جدید از خود جنر – تصویری به سبک پولاروئید از مغول زیبایی که در مقابل یک دیوار صورتی ایستاده است و از شلوار استرچ صورتی متالیک و سوتین متناسب استفاده می کند. موهای او سیاه و سفید است و دارای موی چتری ناموزون است. تنها چیزی که در زیرنویس آمده است: “چیزی در راه است.” (شاید یکی از ترسناک ترین عبارات در فیلم های ترسناک باشد ، اما در دنیای زیبایی ، فقط کنجکاوی مشتاقانه ای را برمی انگیزد.)

در همین حال ، در وب سایت لوازم آرایشی کایلی ، همه چیز از بین رفته است ، به جز یک صفحه فرود که بازتاب اینستاگرام است. یک بلوک صورتی بزرگ نوید می دهد “چیزی. هست. می آید.” فرصتی برای اطلاع از آنچه که از طریق ایمیل است با یک قسمت ثبت نام ارائه می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>