لوازم آرایشی کایلی برای راه اندازی در چکمه

خرده فروش انگلستان بیش از 54 مورد زیبایی را در سال گذشته اعلام کرده است که باعث کاهش ضررهای قفل شده است

به زودی خریداران خیابانی بریتانیا دستیابی به محصولات آرایشی کایلی توسط کیلی جنر را آسان تر می کنند ، زیرا خرده فروش انگلستان Boots اعلام کرده است که اواخر امسال سهام تازه راه اندازی شده را تهیه خواهد کرد.

Alice Rafferty ، مدیر ارشد خرید زیبایی Premium Beauty Boots UK ، در مورد این خبر گفت: “راه اندازی لوازم آرایشی کایلی لحظه بزرگی برای ما است و ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام کنیم دامنه مورد انتظار او در اواخر امسال به Boots خواهد آمد ، آن را بیش از هر زمان دیگری در دسترس مشتریان انگلستان قرار می دهد.

“ما همیشه در جستجوی بهترین مارک های زیبایی هستیم که بتوانیم آنها را به خیابان های بزرگ بیاوریم و نمی توانیم منتظر بمانیم تا مشتریان خود محصولات کایلی را بدست آورند.”

فرمول های وگان اکنون در فروشگاه های منتخب Boots و از طریق boots.com به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود ، اکنون لیست انتظار برای نگهداری طرفداران مارک در مورد تاریخ های رسمی افت در دسترس است.

زنجیره داروخانه متعلق به Walgreens Boots Alliance در پی بازگشت انگلیس به خرده فروشی فیزیکی بدنبال ماهها قفل شدن مربوط به Covid است و علاوه بر مارک Jenner ، بیش از 54 نام تجاری زیبایی را در سال گذشته اعلام کرده است.

این حرکتی است که به نظر می رسد از نظر جذب مشتری به فضاهای خشت و ملات سودمند است ، زیرا WBA اخیراً در نتایج سه ماهه سوم خود گزارش داده است که خرده فروشی های قابل مقایسه Boots تقریبا 40٪ افزایش یافته است ، در مقایسه با سه ماه در سال 2020 .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>