لوازم آرایشی و بهداشتی شوان خط FUSION + را با T Serum Stick گسترش می دهد

محصول ترکیبی مراقبت از پوست و رنگ برای محافظت از پوست در برابر اثرات نور آبی و علائم پیری در حالی که به یک درخشش طبیعی می بخشد ، طراحی شده است.

Schwan Cosmetics ، متخصص مدادهای آرایشی و بهداشتی ، به منظور پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده برای کالاهایی که ضمن مراقبت از پوست ، باعث بهبود رفاه آنها می شود ، به محصولات FUSION + خود با یک Tum Serum Stick اضافه کرده است.

گفته می شود که با ترکیبی از 6٪ مواد مراقبت از پوست ، محصول ترکیبی مراقبت از پوست و رنگ برای محافظت از کاربران در برابر اثرات مضر نور آبی دستگاه های دیجیتال و کند کردن علائم پیری ، شامل کره کاکائو و جوجوبا برای هیدراته شدن پوست در هنگام تزریق است. آن را با یک اشاره به رنگ.

آیریس هابز ، مدیر بازاریابی تجارت در لوازم آرایشی بهداشتی شوان گفت: “مصرف كنندگان استرس و اضطراب زیادی را در زندگی تجربه می كنند كه در درجه اول جلوی صفحه نمایش است.”

“آنها به طور فزاینده ای به دنبال محصولاتی خواهند بود که به آنها کمک می کند تا استرس و اضطراب را برطرف کنند و به دنبال تسکین پوست خود هستند در حالی که باعث بهبود رفاه می شوند.”

گفته می شود که مداد مرطوب کننده رنگی درخشش طبیعی با پوشش نور و بافت تمیز و حسی را فراهم می کند و در سایه های مختلف و همچنین هایلایتر و مروارید موجود است.

به دنبال راه اندازی Lip Serum Stick در سال گذشته ، این جدیدترین محصول در محصولات بهداشتی Schwan + FUSION + است که برای ترکیب پوست و مزایای مواد آرایشی رنگ است.

بیشتر بخوانید درباره آخرین نوآوری های خودکار و مداد لوازم آرایشی در تجارت لوازم آرایشیمقاله اختصاصی در اینجا

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>