لوازم آرایشی و بهداشتی بر اساس تقاضا برای دارندگان بلیط تا ماه آگوست

این رویداد جهانی تقریباً 30 ساعت مقررات نظارتی ، مواد اولیه ، بسته بندی و خرده فروشی منحصر به فرد را ارائه می دهد

Cosmetics Business Live یک کنفرانس و نمایشگاه آنلاین است که بستری را برای خرده فروشان ، مارک ها ، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان فراهم می کند تا برای یافتن محصولات جدید ، کشف آخرین روندها ، به اشتراک گذاشتن دانش و ایجاد ارتباطات با کیفیت دور هم جمع شوند.

این رویداد ، نمای کلی از چشم انداز صنعت تا سال 2021 و بعد از آن ، شامل به روزرسانی های اصلی ، بینش ها و مفاهیم را ارائه می دهد.

چه چیزی در دستور کار است؟

این کنفرانس که روز دوشنبه 10 مه با روزی اختصاص داده شده به شبکه آغاز می شود ، یک روز به هر جریان اختصاص دارد. مواد تشکیل دهنده ، تنظیم کننده و آزمایش ، بسته بندی ، قبل از اینکه در جمعه 14 مه با جریان خرده فروشی بسته شود.

دارندگان بلیط می توانند در طول هفته با ارائه ها هماهنگ شوند و تا اوت 2021 تمام مطالب در صورت تقاضا در دسترس خواهند بود.

عناوین اصلی تحت پوشش عبارتند از: “پوست سازی” مو “،” زیبایی بازار سیاه: مبارزه با تقلبی “،” جلوگیری از “توانایی”: بسته بندی قابل دسترسی برای استفاده همه “، و” جهت های جدید در زیبایی و سلامتی پس از آن کووید 19′.

دستور کار کامل را اینجا ببینید.

بلندگوها

بلندگوها از سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود در حال تنظیم هستند و شامل TerraCycle ، Estée Lauder ، The Future Laboratory ، UpCircle ، The Inkey List ، Pai Skincare ، Coty ، Zelens ، SnapDragon ، Delphic ، Natrue ، Beauty Kitchen ، P&G ، Euromonitor International ، بنیاد Ellen MacArthur ، Bulldog & Waken ، The Organic Pharmacy ، Pinterest ، Gleam Futures و Cult Beauty.

لیست کامل سخنرانان را در اینجا مشاهده کنید.

اکنون ثبت نام کنید

با 80 سخنران و بیش از 800 ثبت نام کننده در حال حاضر ثبت نام کرده اند ، این رویدادی است که نباید از دست داد!

هزینه یک کارت کنفرانس تمام دسترسی فقط 200 پوند + مالیات بر ارزش افزوده است ، برای رزرو اینجا کلیک کنید.

در صورت رزرو 3 کارت یا بیشتر 50٪ تخفیف گروهی در دسترس است ، امروز برای نقل قول به ایمیل [email protected] ارسال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>