لطفا از لمینیت ابرو قبل و بعد از عکس لذت ببرید | مرور

مراقبت های قبل از درمان ضروری است – اگر عاشق برنزه سازی تقلبی هستید ، شاید قبل از لمینیت زدن ابروها از آن چشم پوشی کنید. ملانی ماریس ، سبک آرایش و بنیانگذار Brow Code توضیح می دهد: “ممکن است بسیاری از افراد این موضوع را درک نکنند ، اما برنزه سازی تقلبی در نتیجه نتیجه کلی تأثیر می گذارد.” همچنین همیشه مهم است که به متخصص ابرو خود از هر داروی پوستی که استفاده می کنید یا هرگونه درمان شدید صورت که اخیراً انجام داده اید قبل از قرار ملاقات اطلاع دهید.

البته پرسیدن این که این سالن ها چگونه بیماری همه گیر COVID-19 را اداره می کنند ضروری بود. ماریس می دانست بسیاری از مشتریانش برای ابروهای چند لایه خود سوار می شوند و یا می میرند ، بنابراین او یک راه حل در خانه با کیت لمینیت لوستر پیشرفته Brow Code راه اندازی کرد. وی گفت: “از زمان ابتلا به COVID ، من این اقدامات بهداشتی را به سطح بالاتری رسانده ام ، و این پروتکل های سختگیرانه را به جلوی خانه رسانده ام و اطمینان حاصل می کنم که هرکسی که به استودیو می رود از همان کار پیروی می کند.”

ورونیکا تران ، صاحب سالن مژه و ابرو Pretty in the City در تورنتو می گوید جذابیت که همیشه برای آنها مهم بود که باید همه سطوح کار (از جمله صندلی که مشتری های وی هنگام خدمات در آن می نشینند) را ضد عفونی کنند ، استفاده از وسایل یکبار مصرف یکبار مصرف را در صورت امکان و تمیز کردن و ضد عفونی ابزارهایی که با مواد ضد عفونی کننده در بیمارستان یکبار مصرف نیستند.

علاوه بر قوانین موجود ، Pretty In The City پروتکل هایی را در پاسخ به COVID-19 اضافه کرده است که مطابق با آنچه سالن های دیگر ایجاد کرده اند ، از جمله تهیه ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست ، فقط به یک مشتری در هر بار اجازه می دهد ، و روزانه کارمندان را غربالگری می کند.

پروتکل سالن ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت باشد ، بنابراین اگر در مورد ایمنی COVID-19 سالی دارید ابتدا با ما تماس بگیرید.

علاوه بر این ، نگرانی های پوستی نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. همانطور که قبلاً Shari Marchbein ، متخصص پوست و موقت هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورك گفته بود جذابیت، قرار دادن این مواد شیمیایی از نوع آرامش بخش تا حد زیادی به پوست ظریف پلک های شما می تواند یک مسئله اساسی ایجاد کند. “[That area] به خصوص مستعد تحریک است ، بنابراین مواد شیمیایی شدید ناشی از این لمینیت ابرو می تواند باعث ایجاد اگزما شود که مشخصه آن پوست قرمز ، خشک ، خارش دار و ملتهب است. “وی گفت توجه ویژه ای به محصولات مراقبت از پوست که استفاده می کنید داشته باشید.

یک عارضه جانبی جدی تر برای در نظر گرفتن؟ مواد شیمیایی ورقه ورقه شدن در چشم شما و “به طور بالقوه [causting] صدمات جبران ناپذیر. “و هنوز هم ، شما ممکن است به طور تصادفی بیش از حد موهای ابرو خود را پردازش کنید ، که می تواند به آنها آسیب برساند. همه اینها به این معنی است که بیشتر مراقب باشید و مطمئن شوید که یک بار دیگر به ابروهایتان محبت بیشتری می دهید پس از لمینیت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>