لحظه های بهترین آرایش و آرایش BET 2021 | عکسها را ببینید

آیا هنگام ورود به دنیا و یافتن روال جدیدی در خارج از خانه خود ، به الهام زیبایی در تابستان نیاز دارید؟ بیشتر از این نگاه نکنید 2021 جوایز BET. با نامزد شدن Chloe + Halle و Megan Thee Stallion برای آلبوم سال ، به نظر می رسد آرایش و آرایش موهای قرمز فرش قرمز را در این رویداد بزرگ در لس آنجلس به احتمال بالقوه هیئت چشم انداز تابستان 2021 دارد.

اوه ، بله ، و بیانسه و SZA برای بهترین هنرمند R&B / Pop موسیقی زن و Taraji P. Henson میزبان آن هستند ، بنابراین لازم است چیزهای بیشتری بگوییم؟ بسیاری از رنگ های پررنگ ، پوست درخشان ، دم اسبی بالا و ناخن های کاملاً خیره کننده مطمئناً در آینده شما خواهد بود.

ملکه لطیفه همچنین ظاهر خواهد شد زیرا از وی با جایزه یک عمر موفقیت در این سال تجلیل می شود. در حالی که منتظریم جلوی نمایشگرهای ما را بگیرد ، بهترین لحظات زیبایی از جوایز BET یکشنبه را مرور کنید.

ملکه لطیفه

گتی ایماژ

برنده جایزه Lifetime Achievement با گونه های برافروخته ، لب های براق و پوستی برجسته مانند همیشه بر روی فرش قرمز درخشان به نظر می رسید. برای مو ، او با دم اسبی شکوفه ای با کناره های نرم و ریز و بالای آن یک پفک حجیم رفت.

جنیفر هادسون

گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>