لباس زیر زنانه La Perla مجموعه زیبایی را راه اندازی می کند – عکس ها ، مصاحبه

من با اعتماد به نفس پشت اعتقادم ایستاده ام که لازم نیست لباس زیر زنانه فقط برای یک شریک زندگی پوشیده شود. رابطه جنسی یا بدون رابطه جنسی ، هیچ چیزی مانند لغزش مجلل یک پارچه ابریشمی ابریشمی در برابر پوست یا تصویر خود فرد وجود ندارد که مانند یک هدیه در توری (یا لاتکس ، یا چرم یا هر آنچه که در آن هستید) پیچیده شده است. پوشیدن یک برخاست دلهره آور هنگامی که کاملاً تنها هستید می تواند به همان اندازه تایتلار باشد. مروارید، یکی از مشهورترین مارک های صمیمی در جهان ، این هیجان را به مجموعه محصولات آرایشی خود موسوم به La Perla Beauty. بنابراین ، به زودی شروع می کنید ، هر کجا که بروید می توانید آن احساس شیک و جذاب را با خود ببرید.

این مجموعه که از ماه ژوئیه در ایالات متحده موجود است ، شامل چهار محصول مراقبت از بدن ، 9 عطر ، و پنج محصول آرایش برای لب ها و چشم ها است. همانطور که می توانید تصور کنید ، آنها از نظر بسته بندی و فرمول بسیار لوکس هستند. همانطور که لس اسمیت ، فرمول دهنده La Perla Beauty می گوید جذابیت، این بدان دلیل است که این مارک دارای استاندارد بسیار بالایی در تهیه مواد تشکیل دهنده است. وی توضیح می دهد: “موقعیت فوق العاده پرستیژ ما انعطاف پذیری را در استفاده از بالاترین کیفیت مواد به ما می دهد.” در عرض یک دقیقه بیشتر به آن می پردازیم.

اما در حال حاضر ، تجزیه و تحلیل خط کامل زیبایی La Perla ، را در زیر ببینید.

بدن

روغن دوش و حمام تسکین دهنده زیبایی La Perla روی زمینه خاکستری

روغن حمام و دوش تسکین دهنده زیبایی La Perla

مومیایی کننده بدن مغذی La La Perla در زمینه خاکستری

مومیایی کننده بدن مغذی La La Perla

سرم لوسیون بدن سفت کننده La Perla Beauty روی زمینه سفید

سرم لوسیون بدن تقویت کننده لا پرلا

نمک های انرژی زا و اسکراب بدن روغن La Perla Beauty در زمینه سفید

نمک های انرژی زا و اسکراب بدن روغن La Perla Beauty

وسایل مراقبت از بدن La Perla – از جمله روغن دوش ، اسکراب بدن ، سرم بدن و کرم – وقتی صحبت از مواد مراقبت از پوست می شود ، مقداری ضربه دهنده به صفحه وارد می کنند. به عنوان مثال ، مومیایی کردن بدن تغذیه کننده ترکیبی ابریشمی از روغن نارگیل و کره شی است ، در عین حال ، روغن جوجوبا احساس مرطوب کنندگی را به روغن و حمام تسکین دهنده می دهد.

همانطور که اسمیت برجسته می کند ، همه آنها دارای یک موضوع مشترک هستند. وی می گوید: “ما محصولات مراقبت از پوست غنی شده با مواد پری بیوتیک داریم که مزایای چشمگیری برای پوست ایجاد می کنند.” پری بیوتیک ها ، اگر نمی دانید ، رشد برخی از گونه های باکتری را تشویق می کنند (نگران نباشید ، فقط موارد خوب).

همانطور که ویتنی بوو ، متخصص پوست و هیئت مدیره شهر نیویورک قبلا توضیح داد جذابیت، “برخی از پری بیوتیک ها گونه های سالم خاصی از باکتری ها را تشویق می کنند و برخی دیگر باعث افزایش تنوع باکتری های روی پوست شما می شوند که این بسیار مهم است. وقتی این تنوع را از بین می برید ، در این هنگام است که مشکلاتی مانند روزاسه ، آکنه ، خطوط ریز و تغییر رنگ مشاهده می کنید. “

همه آن مطالب علمی را که کنار بگذارید ، نمی توانید جذابیت محدود آن بسته بندی های بسیار جزئی و پرتحرک (که اتفاقاً همه قابل تعویض هستند) را انکار کنید.

عطر

La Perla عطر و طعم زیبایی در زمینه خاکستری

امضای زیبایی La Perla

La Perla Beauty عطر روز من در پس زمینه خاکستری

اگر محصولی وجود داشته باشد که اسمیت می تواند بالاتر از سایر کالاها باشد ، این عطر “جالب” برند با نام La Perla است. ترکیبی روشن و در عین حال شیطانی از مرکبات ، بنفشه و نرولی ، با گذشت ساعت ها چندین لایه بویایی را نشان می دهد. “مشخصات این عطر از تأثیر اولیه ، قابل توجه بودن ، خاکورزی – یا دنباله آن – و ماندگاری کامل است.” با استفاده از آن بطری مشکی و براق و کلاهک مرواریدی و گرد ، ارتباط رایحه با لباس زیر زنانه پرفروش این برند مانند روز روشن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>