قیمت کاشت مو برای خانم ها

روش های مختلف عوارض کاشت مو در زنان
روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد. به عنوان مثال ، کاشت مو بدون تراشیدن و … اما در زیر روش هایی را ارائه می دهیم که اساساً برای خانم ها مناسب است.

روش FIT برای کاشت مو
در روش کاشت مو FIT ، نواحی فولیکولی (FIT) پیوندهای مو جدا شده و با ضربه خاصی از بانک مو پخش می شوند تا جای زخم و زخمی باقی نماند. این پیوندها مستقیماً به نقطه طاسی کاهش می یابد.

روش کاشت مو FUT
در این روش پس از انجام بی حسی موضعی ، یک نوار کوچک از پشت سر به نام دریچه برداشته و بخیه می شود. طول شیر در این روش چند اینچ است. در مرحله بعدی ، عوارض کاشت مو در زنان متخصص دریچه برداشته شده را با استفاده از میکروسکوپ های پیشرفته و ابزارهای جراحی به واحدهای فولیکولی (گرافت مو) تقسیم می کند. این واحدها پس از ایجاد سوراخ در سطح سر طاس کاشته می شوند.

روش کاشت مو SUT
در روش کاشت مو SUT از یک ضربه اتوماتیک برای برداشتن گرافت از پشت سر استفاده می شود که در مقایسه با سایر روش ها آسیب کمتری به پیازهای مو وارد می کند و کار را تسریع می کند. سپس مراحل کاشت مانند کاشت مو FIT انجام می شود.

 

MICROGRAPHT روش کاشت مو
میکرو گرافت آخرین روش برای کاشت موی طبیعی است. کاشت مو در این روش غیر جراحی به طور خودکار انجام می شود ، به عنوان مثال تمام مراحل ، از جمله اندازه گیری ، خط رشد ، بی حسی موضعی ، جمع آوری و کاشت به صورت خودکار انجام می شود. مراحل جمع آوری مشابه روش SUT است عوارض کاشت مو در زنان و در مراحل کاشت از دستگاهی خودکار استفاده می شود که ظرافت کاشت مو را در سطح میکرو داشته و تراکمی تا چندین برابر بیشتر از روش های دیگر ایجاد می کند.

روش کاشت مو FUE
این روش یکی از جدیدترین روش های کاشت مو در جهان است. در این روش از دستگاه های اتوماتیک برای بهبود کیفیت و سرعت کاشت مو استفاده می شود و برای افرادی که بانک موی مناسبی برای کاشت مو ندارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. روش FUE پیوندهای بیشتری از مو را از بین می برد و پیوند مو را با چگالی بالا انجام می دهد و جلوه ای طبیعی در موهای بیمار ایجاد می کند.

سایر روش های ترمیم مو در زنان
برای زنانی که به هر دلیلی و به صلاحدید پزشک نمی توانند از عوارض کاشت مو در زنان استفاده کنند ، روشهای مختلف دیگری برای ترمیم مو وجود دارد. به عنوان مثال می توان به ترمیم لیزر ، پروتزهای مو ، کلاه گیس و موارد دیگر اشاره کرد.

مراقبت از ریش و سبیل مقاله مرتبط را بخوانید
ترمیم مو با لیزر
لیزر درمانی کم توان (LLLT) برای افرادی که ریزش مو دارند و بهبودی در درمان با روش های دیگر را مشاهده نکرده اند مناسب است. لیزر درمانی گزینه خوبی برای افرادی است که کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نیستند.

این روش درمانی معمولاً به عنوان مکمل فرایند درمان کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد و یک فرآیند غیر تهاجمی است و در مراحل اولیه با رشد مو در نور کم تحریک می شود. قابل ذکر است افرادی که ریزش مو با کم پشتی موهایشان بیش از 20٪ است کاندید مناسبی برای لیزر درمانی هستند

روگین
اولین داروی بدون نسخه که سرعت ریزش مو را کند می کند ، عوارض کاشت مو در زنان راگین نام دارد. روگین روشی است که به ماینوکسیدیل معروف است. ماینوکسیدیل با غلظت 2٪ برای خانمها و با غلظت 5٪ برای آقایان تجویز می شود.

میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن پوست سر (SMP) عملی است که در آن رنگدانه ها در درم (لایه میانی) پوست قرار می گیرند و مانند فولیکول های مو به نظر می رسند.

SMP قسمت نازک مو را تیره می کند و باعث کاهش تضاد بین رنگ مو و پوست می شود و باعث می شود پوست سر موی به نظر برسد.

لوازم آرایشی
مواد آرایشی می توانند به طور موقت تضاد بین مو و طاسی زنان را کاهش دهند ، مانند مواد آرایشی مانند تارها و درم. رنگ آمیزی مو با رنگ نزدیک به رنگ پوست سر نیز می تواند مانند دو ماده ذکر شده عمل کند. البته از موهای مصنوعی به عنوان اکستنشن نیز استفاده می شود اما استفاده مداوم از این عوارض کاشت مو در زنان محصولات باعث تضعیف فولیکول های مو و ایجاد سردرد می شود. روش دیگری به نام کاشت مو مصنوعی وجود دارد. در این روش موهای مصنوعی در پوست کاشته می شود که باعث ایجاد عفونت می شود.

کدام خانم ها کاندیدای مناسبی برای کاشت موی طبیعی هستند؟
کاشت مو برای خانم ها

هنگامی که مشخص شد علت کم پشت شدن مو در زنان ریزش مو در مدل زنانه و دلایل دیگری مانند تغییرات هورمونی ، کم کاری تیروئید ، ریزش مو پس از زایمان و غیره است ، عوارض کاشت مو در زنان باید به عنوان یک روش درمانی در نظر گرفته شود.

اگر یکی از موارد زیر را نیز دارید ، می توانید از کاشت مو برای بهبود ریزش و کم پشتی مو استفاده کنید:

زنانی که به دلیل شرایط جسمی دچار ریزش مو شده اند.
افرادی که الگوی طاسی مردانه و دارای خط عقب و کم پشت مو هستند ، تحت تأثیر ریزش موی آندروژنتیک قرار نگرفته اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>