قلم موی جدید Flawless Lashes توسط Loretas

شکل نازل قلم باعث می شود تا موم تا حد ممکن به خط ابرو یا در مناطق حساس نزدیک شود

جدیدترین محصول ما که تضمین شده است زندگی شما را آسان تر می کند ، با قلم موم دقیق بی عیب و نقص آشنا شوید! این یک ابزار منحصر به فرد جدید برای شکل دادن به ابروها یا از بین بردن موهای ناخواسته است.

چه چیزی آن را برای کیت شما ضروری می کند؟

چه به کیت حرفه ای خود اضافه کنید و چه در منزل ، کیت خود مراقبتی خود ، این به اعتقاد ما قلم مومی دقیق و بدون نقص یک ضروری است. شکل نازل قلم باعث می شود تا موم تا حد ممکن به خط ابرو یا در نواحی حساس مانند لب بالایی نزدیکتر شود.

Precision Wax Pen ما حساسیت پوست را به دلیل خنک شدن دمای موم ، بدون نیاز به گرم کردن قبل از استفاده ، به حداقل می رساند! موم خنک به معنای صرفه جویی در وقت و همچنین پوست شما است.

ایده آل برای پاکسازی ناحیه با خیال راحت و سریع قبل از درمان های لمینیت ابرو. مخصوصاً برای هنرمندان مژه و ابرو بسیار مفید است زیرا حتی در کیف نیز جای می گیرد.

بنابراین ، چگونه از آن استفاده می کنید؟

  • پایین قلم را بچرخانید تا موم شروع به بیرون آمدن کند و آن را در جهت رشد مو به قسمت مورد نظر بمالید
  • نوار موم را در جهت رشد مو محکم بر روی موم قرار دهید (فقط از نوارهای موجود در کیت استفاده کنید)
  • نوار را با یک حرکت سریع در جهت مخالف رشد مو بردارید
  • در صورت استفاده بیش از یک نفر ، نازل قلم را عقیم کنید.

قلم مومی دقیق و بی عیب و نقص ما همراه با کیت شروع کننده لمینیت ابرو است. قبل از انجام روش لمینیت ابرو بر روی مشتری ، موهای سرگردان را واکس زده و ابروها را مرتب کنید.

این راه حل سریع و آسان به این معنی است که برای گرم کردن موم یا استفاده از نوارهای بزرگ ناشیانه مجبور نیستید زمان بیشتری صبر کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>