قدرت مواد سایه

هنگام انتخاب یک محصول ، تمرکز ما بیشتر بر روی وجود مواد مثبت است ، که “فعال” نیز نامیده می شوند. موادی مانند پپتیدهای شاخص ، نیاسینامید مقدس و اسید هیالورونیک مبارک

ما یک زرادخانه چشمگیر از محصولات ضد زمان را روی پوست خود می زنیم: کرم روز ، کرم شب ، ضد آفتاب ، سرم ، ماسک ، مقوی ، اسکراب ، لایه بردار و غیره. ما به آنها شدیداً نیاز داریم تا بازتاب خود را در آینه بدون تغییر حفظ کنیم.

هنگام انتخاب یک محصول ، تمرکز ما بیشتر روی وجود مواد مثبت است ، که “فعال” نیز نامیده می شوند. موادی مانند پپتیدهای نمادین ، ​​نیاسینامید مقدس و اسید هیالورونیک مبارک.

انتخاب یک محصول آرایشی نیز تحت تأثیر مواد منفی است: مواد موجود در لیست سیاه. موادی مانند پارابن های جنایی ، سیلیکون های رسوا و روغن معدنی بدنام.

باید به هر قیمتی از آنها اجتناب شود. همه این مواد مثبت و منفی از توجه فوق العاده ای در شبکه های اجتماعی و اینترنت برخوردار هستند. و سپس ، مواد تشکیل دهنده سایه وجود دارد.

موادی که به ندرت مورد توجه قرار می گیرند ، اما مخفیانه برای موفقیت یک کرم بسیار مهم هستند.

در واقع ، شما فقط نمی توانید یک کرم با پپتیدها و ویتامین ها تهیه کنید. آنها باید در یک پایه ، وسیله نقلیه گنجانده شوند. به نظر می رسد که این پایه کاملا کسل کننده ، این پایگاه که هرگز مورد توجه قرار نمی گیرد ، تعیین می کند که یک فعال در حال انجام است یا خیر.

3 پایه معمولاً استفاده می شود:

یک ماده فعال فقط برای پوست جالب است اگر بتواند نفوذ کند و به محل مناسب پوست برسد. نفوذ در پوست راحت تر از انجام است. پوست یک مانع جامد است. بنابراین ، فعالان نمی توانند سریع نفوذ کنند. آنها به زمان نیاز دارند تا در دسترس پوست قرار بگیرند. این دقیقاً همان جایی است که پایه به تصویر وارد می شود ، زیرا این پایه تأثیر مهمی بر روی پوست دارد تا مواد موثره موجود باشد.

عملکرد فعال از طریق وسیله نقلیه ژل

هنگام استفاده از ژل روی پوست ، آب فعال با آن پوست را لمس می کند. پوست گرم فقط در عرض چند دقیقه آب را تبخیر می کند. اکثر مواد با ارزش در سطح پوست کریستالیزه می شوند و هرگز نمی توانند نفوذ کنند. فقط 6.9٪ از آلانتوئین از ژل به داخل پوست نفوذ می کند (1). ژل مانند بوسه سریع روی پوست است.

عملکرد فعال از طریق یک امولسیون O / W

هنگام استفاده از امولسیون O / W روی پوست ، آب فعال هنوز پوست را لمس کرده و تبخیر می شود ، اما روغن مانع از تبخیر می شود. مواد فعال دیگر در دسترس پوست هستند و بنابراین می توانند نفوذ بهتری داشته باشند. 4/15 درصد آلانتوئین از یک امولسیون استاندارد O / W نفوذ می کند (1).

عملکرد فعال از طریق امولسیون W / O

هنگام استفاده از امولسیون W / O ، آب اولین نفری نیست که پوست را لمس می کند ، بلکه روغن است. در این روغن آب با مواد فعال زندانی شده و نمی تواند فرار کند. آب با مواد فعال بیشتر روی پوست می ماند. فعالان در حال حاضر شانس نفوذ بسیار بیشتری دارند. 20٪ از آلانتوئین از طریق یک امولسیون W / O به داخل پوست نفوذ می کند (1). امولسیون AW / O مانند بوسه شدید و پرشور روی پوست است.

بهترین انتخاب از نظر عملکرد ، استفاده از وسایل نقلیه W / O است. متأسفانه ، این بوسه پرشور ممکن است احساس چربی کند مگر اینکه توسط یک بوسه دهنده عالی مانند NEOCARE P3R انجام شود.

امولسیون های تهیه شده با NEOCARE P3R:

  • احساس ظرافت ، سبک بودن و لطافت ابریشمی شدن کنید
  • مدت زیادی روی پوست می ماند. بهبود عملکرد همه فعالان
  • امولسیون های NEOCARE P3R بدون تلاش اضافی هیدراتاسیون 24 ساعته را ارائه می دهند
  • هیدراتاسیون حاصل از NEOCARE P3R به راحتی از اکثر مواد هیدراتاسیون بهتر عمل می کند
  • یک هدیه خوب و اصلی امسال ممکن است ظرف شیشه ای NEOCARE P3R باشد.

برای اطلاعات بیشتر PDF را بارگیری کنید ، اینجا.


(1) Sznitowska و Janicki ، اثر وسیله نقلیه بر نفوذ آلانتوئین به پوست انسان از پماد برای بهبود قابلیت ارتجاعی اسکار. Pharmazie 43 (1988)

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>