قبل از قرار ملاقات با پرکننده پوست: سوالات برتر برای پرسیدن از متخصص پوست

هارتمن توضیح می دهد: “من همیشه با س askingال از آنها شروع می كنم ، چه چیزی آنها را به جایی رسانده است كه ما این گفتگو را انجام می دهیم ، اینكه آنها شروع به مشاهده چه چیزی كرده اند ، و آنچه را كه دوست دارند تغییر دهند”. “این به من درک بهتری از مکان ذهنی آنها می دهد – یک م psychologicalلفه روانشناختی بزرگ وجود دارد که در تصمیم گیری برای انجام اقدامات آرایشی نقش دارد.”

درک حساسیت پیرامون عدم امنیت یک بیمار ، امکان ایجاد یک رویکرد استراتژیک و متفاوت را فراهم می کند. و مهمتر از همه ، به پزشك اجازه می دهد تا با گفتگوی همدلانه متفكرانه در اهداف غیرواقعی بیمار ، گفتگوی بالقوه ناجور را بچرخاند.

در این موارد ، هارتمن تصمیم می گیرد “به آرامی به آنها بیاموزید که چگونه ساختار استخوان آنها از آنچه می خواهند پشتیبانی نمی کند ، یا اینکه چگونه این ویژگی های دیگر آنها را از تناسب خارج می کند ، یا اینکه چطور انجام چنین کارهایی یک فکر خوب نیست زمان بخاطر اینکه پوست را کشیده و بعدا خود را برای مشکلات آماده خواهید کرد ، اما به طور کلی ، این یک فرصت برای آموزش است. “

از چه نوع پرکننده ای استفاده خواهید کرد و تکنیک شما چیست؟

به نظر می رسد برای یک بیمار برای اولین بار درخواست نوع دقیق پرکننده بیش از حد باشد ، اما از نظر رابچ بسیار مهم است زیرا “انتظار اینکه محصول بتواند چه کاری انجام دهد واقعاً بستگی به نوع پرکننده دارد و در کدام منطقه “

او دو کلاس ماده پرکننده را به دو دسته تقسیم می کند: محلول و غیر قابل حل. پرکننده های محلول فرمولاسیون اسید هیالورونیک هستند ، “که دقیقاً مانند یک مولکول قند بزرگ است” که بیشتر در بیماران مبتدی استفاده می شود ، در حالی که پرکننده های غیر محلول تحریک زیستی هستند و از طیف وسیعی از مواد دیگر تشکیل شده اند ، هرکدام با مجموعه ای از عوارض جانبی متفاوت ، دوره های ضربه ، و استقامت.

بر خلاف پوست از استخوان یقه به پایین ، بافت پوست صورت متنوع و لطیف است ، زیرا در هر منطقه روش خاصی برای استفاده از آن لازم است.

راباچ می گوید ، به عنوان مثال ، ناحیه زیر چشم بسیار حساس را در نظر بگیرید. وی توضیح می دهد: “آن سیاهی های سیاهی که همه ما در بیشتر اوقات زیر چشم خود داریم ، نه تنها پوست نازک است ، بلکه رگ های زیادی در زیر چشم وجود دارد که از طریق پوست نازک نشان داده می شوند.” “این ناحیه ای است که در صورت عدم استفاده از کانول می تواند بسیار کبود شود.”

راباخ یک کانول را به عنوان “نوعی کاه بلانت و انعطاف پذیر” توصیف می کند ، که باید در مناطق حساس که به پر کننده کمتری نیاز دارند ، اما دقت بیشتری دارد ، در حالی که از سوزن پرکننده سنتی می توان برای گونه ها ، چانه یا سایر مناطق بزرگتر استفاده کرد.

عوارض احتمالی چیست و در شرایط اضطراری چه برنامه ای دارید؟

گودرزی می گوید: “من یک روش پرکننده را یکی از پرخطرترین اقدامات برای هر کسی می دانم.” “هنگامی که شما پرکننده تزریق می کنید – برای بهترین ما و بدترین انژکتور ما – همیشه این احتمال وجود دارد که بتوانید این ژل انسداد را به رگ خونی تزریق کنید” ، که می تواند منجر به نکروز پوست در ناحیه ای شود که رگ خونی سوراخ شده از آن پشتیبانی می کند ، یا کوری ، اگر آن رگ خونی ناحیه چشم را تغذیه کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>