قبل از امتحان کردن همه چیز درباره بذر دهی گوش بدانید

از آنجا که در TCM ، کل بدن و سیستم های آن (تولید مثل ، عصبی ، گوارشی ، تنفسی و …) روی گوش تصویر می شوند ، نگرانی های زیادی وجود دارد که گفته می شود بذر گوش آنها را برطرف می کند. دن و لیم هر دو اشاره می کنند که مشتریان آنها به طور منظم برای رفع استرس ، کاهش درد ، پشتیبانی از هضم غذا ، بهبود خواب و موارد دیگر مراجعه می کنند.

چه خطراتی با باروری گوش همراه است؟

لیو می گوید: “هرگونه ضربه به پوست می تواند منجر به تحریک و عفونت شود.” “اطمینان حاصل کنید که پوست قبل از قرار دادن به درستی تمیز شده و بذرها سپتیک و تمیز هستند از همه مهمتر است.” اگرچه دانه های گوش فقط روی سطح پوست است ، وی خاطرنشان کرد که قرار دادن بذرها به گونه ای که فشار مناسب مورد نیاز را حفظ کند ، ممکن است باعث ایجاد “ضربه” جزئی به پوست شود.

وی توصیه می کند برای مدت طولانی از قرار گرفتن گوش در معرض آب جلوگیری کنید ، از شنا در دریاچه ها یا استخرها خودداری کنید (زیرا این امر می تواند خطر ابتلا به عفونت را افزایش دهد) و از پوشیدن وسایلی که منجر به تحریک آنها می شود ، مانند صدا خفه کن ، کلاه ، یا هر چیز دیگری که باعث فشار و اصطکاک روی گوش شما شود. لیو همچنین اشاره کرد که شما باید نسبت به آلرژی یا حساسیت های احتمالی فلز آگاه باشید زیرا برخی از دانه ها با نیکل یا طلا ساخته می شوند و بنابراین می توانند باعث درماتیت تماسی جزئی شوند.

یک بسته از طلا vie بهبود بذر گوش در یک زمینه سفید

دانه های گوش طلای 24K Vie Healing

بسته کاشت گوش نئون در یک زمینه سفید
یک کیت صورتی حاوی دانه های گوش طلایی و یک اپلیکاتور سیاه روی زمینه زرد

چگونه می توانید بذر گوش خود را حفظ کنید؟

لیو خاطرنشان می کند که در صورت نیاز ، دانه های گوش به راحتی با صابون ملایم تمیز می شوند.

آیا به بذر گوش ، طب سوزنی یا هر دو مبتلا می شوید؟

Dan و Lim توصیه می کنند هر دو روش درمانی را برای مکمل یکدیگر دریافت کنند. طب سوزنی منظم “تمرینی برای سیستم عصبی است و بذر گوش یک یادآوری روزانه و آرام برای آرام سازی سیستم عصبی است.”

لیم همچنین از بذرپاشی گوش برای پیگیری درمان های طب سوزنی استفاده می کند. وی می گوید: “به عنوان مثال ، اگر کسی را برای مشکلات گوارشی معالجه کنم ، غالباً در نقاطی به نام شن من که دارای اثرات آرامبخش ، آرام بخش و نقطه صفر است ، بذر گوش اضافه می کنم که به تعادل انرژی فرد کمک می کند.” .

به محض اینکه یک متخصص طب سوزنی مجاز بود چند بار بذر گوش خود را بزنید ، دن و لیم توافق می کنند که انجام بذر گوش کاملاً بی خطر است و می توانید به تنهایی در خانه انجام دهید. این برخلاف طب سوزنی سنتی است که کاملاً باید توسط یک پزشک مجاز انجام شود. (بالاخره شما در حال سوزن زدن به داخل پوست خود هستید).

اثرات باروری گوش چقدر ادامه دارد؟

بذر گوش به طور معمول چند روز روشن می ماند و می تواند تا یک هفته دوام داشته باشد. لیم پیشنهاد می کند بعد از قرار دادن دانه ها ، آنها را ماساژ داده و به صورت دوره ای فشار دهید تا به ماندگاری اثرات آنها کمک کند. بعضی از آنها ، مانند دانه های گوش طلای 24K Dan’s Vie Healing ، مغناطیسی هستند بنابراین بدون تحریک خارجی کار می کنند. بیشتر دانه ها به خودی خود می ریزند. مواردی که نمی توانند به راحتی با استفاده از ناخن انگشت برداشته شوند.

لیم بر اهمیت توجه به هرگونه ناراحتی یا تحریک احتمالی که می تواند به دلیل دانه یا فلز یا چسب مورد استفاده برای نگه داشتن آن در محل ایجاد شود ، تأکید می کند. اگر کسی پوست بسیار حساسی دارد ، حتی فقط چند ساعت می تواند واکنش ایجاد کند و حذف دانه بسیار مهم است.


بیشتر بخوانید غواصی عمیق در درمان ها را امتحان کنید:

همه آنچه که شما همیشه می خواسته اید در مورد لایه برداری پای کودک بدانید

آیا پودر Chebe واقعاً باعث می شود موهای شما تا ته شما پایین بیاید؟

درمان ابرو پر ، هنوز تمام ابروهایم را به من هدیه داد


اکنون مارتا استوارت را تماشا کنید که از طریق کارهای زیبایی صبحگاهی خود ما را قدم می زند:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>