فیبی بریجرز به دنبال گرمی های 2021 خود بود

به نظر می رسد که فیبی بریجرز در حال حاضر همه جا باشد. (لطفا توجه داشته باشید که من از این موضوع شکایتی ندارم.) او چهار نامزد گرمی دارد. حداقل نیمی از مجازات کننده ممکن است در لیست پخش Spotify من “On Repeat” موجود باشد یا نباشد. او همچنین قرار است در قسمت امشب حضور داشته باشد دسوس و مرو، که پخش می شود در حین گرمی ها و مطمئناً ، اینترنت نسبت به ظاهر فرش قرمز گرمی بسیار سر و صدا دارد. رژ لب آلو عمیق او (شاید این یکی؟ فقط حدس بزن!) ، خط چشم مشکی روی درب بالای آن و ابروهای کرکی جلوه ای از زرق و برق نرم ایجاد می کند که کاملاً سعی می کنم از دومی که دلیل آن را دارم تقلید کنم.

گرچه زیبایی “نرم گوشت” برای بریجرز چیز جدیدی نیست ، اما او معمولاً راحت تر از امشب است. از این گذشته ، هر شب نیست که شما در حال دریافت جایزه هایی مانند “بهترین هنرمند جدید” هستید. اما او هنوز هم خودش بسیار زیبا به نظر می رسد ، فقط… بالا. او به جای پوشیدن اسکلت نمادین که هزار کار را از لباس های خانه راه اندازی کرده است ، با لباس اسکلت مهره ای از تام براون ظاهر شد که هنگام راه رفتن با او حرکت می کرد. موهای بلوند سفید کننده اش ، که معمولاً در امواج ساحلی سست و فرسوده قرار می گرفتند ، در یک قسمت کناری عمیق (با عرض پوزش ، ژنرال Z) با موج های نرم که یادآور هالیوود قدیمی است ، بی نقص مدل می شد. به من؟ عالی بود.

گرچه به نظر چشم آموزش ندیده (بخوانید: غیر وسواسی) ، این لباس برداشتی کاملاً جدید از اسکلتی است که او از زمان پخش موسیقی ویدیویی “کیوتو” به تن می کند ، اما سرهای واقعی بریجر می دانند که در واقع همین امر باعث وسواس کامل او نسبت به آنها شده است. استخوان ها؛ به گفته بیلبورد ، او سالها به دنبال این لباس بوده است ، و سرانجام برای این شب خاص دست خود را بر روی آن قرار داده است. بنابراین ، به فیبی برای دستیابی به آرزوهایتان تبریک می گوییم – امیدوارم امشب تعداد دیگری از آنها با جوایز شایسته محقق شوند.


اخبار زیبایی بیشتر:


اکنون ، به برنامه زیبایی روزانه یک متخصص پوست مراجعه کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>