فعالان LipoTrue توسط انجمن وگان گواهی وگان دریافت کرده اند

انجمن وگان از سال 1990 به کاربران در شناسایی محصولات عاری از ترکیبات حیوانی کمک می کند

به LipoTrue مجوز وگان برای طیف گسترده ای از مواد م activeثر آن توسط The Vegan Society اعطا شده است.

جامعه وگان یک موسسه خیریه عضویت آموزشی است که مردم را برای اتخاذ سبک زندگی وگان و بهبود برچسب گذاری محصولات در همه بازارها حمایت و پشتیبانی می کند.

انجمن وگان از سال 1990 با بیش از 47000 محصول از جمله مواد آرایشی ، پوشاک ، غذا ، نوشیدنی و وسایل خانگی به کاربران در شناسایی محصولات عاری از مواد حیوانی کمک کرده است.

گیاهخواری بیش از یک روند نوظهور در بین مصرف کنندگان است اما یک فلسفه راهی برای زندگی است که به دنبال گزینه های بدون حیوانات برای منافع حیوانات ، انسان ها و محیط زیست است.

یک چیز مشترک همه وگان ها رژیم غذایی گیاهی است که از مصرف همه غذاهای حیوانی مانند گوشت (از جمله ماهی ، صدف و حشرات) ، لبنیات ، تخم مرغ و عسل اجتناب می کند – و همچنین اجتناب از مواد مشتق شده از حیوانات ، محصولات آزمایش شده روی حیوانات و مکانها که از حیوانات برای سرگرمی استفاده می کنند

LipoTrue با صدور مجوز وگان تعهد شرکت و پایداری خود را نسبت به محیط زیست تقویت می کند. همچنین ، نمونه کارهای فعال این شرکت شامل مواد موثره مورد تایید COSMOS است.

علاوه بر این ، مجموعه کامل مواد فعال LipoTrue Halal است که توسط مituteسسه حلال تأیید شده است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>