فشرده سازی بدون هوا: قابل حمل ، بهداشتی و قابل تعویض

Compact Airless یک انتخاب بسته بندی راحت و قابل حمل برای برنامه آرایش در حین حرکت است. برای تازه کردن و درخواست مجدد برای یک چهره بی عیب و نقص

مزایای بسته بندی:

انتشار کنترل شده محصول و تخلیه عالی محصول برای محدود کردن ضایعات.

بهداشت عالی به دلیل کاهش خطر آلودگی.

ماندگاری محصول با افزایش قرار گرفتن در معرض فرمول در هوا جلوگیری از خشک شدن فرمول مایع.

با طیف وسیعی از پروفایل های معاصر و گزینه های پوشش تزئینی به راحتی با تمام هویت های تجاری سازگار است.

با یک واحد قابل شارژ سریع برای کاهش بسته بندی زباله – گزینه ای پایدار برای مصرف کننده آگاه به محیط زیست.

با انواع مختلف محرک موجود ، Airless Compact برای محصولات آرایشی از جمله مایع پایه ، پرایمر ، ضد آفتاب ، کرم BB ، رژگونه و هایلایت مناسب است.

نوع دکمه

فشرده سازی بدون هوا “Button Type” با یک صفحه یک تکه و یک دکمه فشار جداگانه طراحی شده است تا انتشار کنترل شده فرمول را به طور موثر توزیع کند.

با یک گزینه سوراخ مرکزی یا طرح چند سوراخ برای توزیع یکنواخت محصول موجود است.

نوع را لمس کنید

فشرده سازی بدون هوا “Touch Type” دارای یک صفحه یک تکه است که مستقیماً فشار داده می شود تا مقدار کنترل شده فرمول به راحتی پخش شود.

یا با یک طرح سوراخ منفرد یا گزینه چند سوراخ برای توزیع یکنواخت محصول ارائه می شود.

نوع خاص

محدوده “Special Type” شامل طرح های “Cushion” است که محصول را از طریق یک شبکه نازک یا اسفنج پخش می کند تا جلوه ای حسی مانند بالشتک ارائه دهد.

روش دیگر ، ‘Deco Palette Type’ می تواند گرافیک ها و آرم ها را روی یک فیلم تزئینی مخصوص که از طریق فناوری قالب گیری درج شده روی پالت اعمال می شود ، نمایش دهد تا از تماس با فرمول جلوگیری کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمونه کارهای مراقبت از پوست HCP و همکاری انحصاری با Pum-Tech Korea ، با نماینده محلی HCP خود در تماس باشید یا به سایت www.hcpackaging.com مراجعه کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>