فروش Estée Lauder تجارت در مسیر بهبود است

گریم ، گریم طوفان Covid-19 را به خوبی تحمل نکرده و در تلاش برای بازگشت است

باربی فریرا برای لوازم آرایشی Becca ، که Estée Lauder تصمیم گرفت آن را در فوریه تعطیل کند

Estée Lauder Companies (ELC) ، مالک Clinique ، MAC Cosmetics و Tom Ford Beauty ، از فروش نتایج مارس 2019 خود برای مدت مشابه در سال 2021 فراتر رفته است – نشان می دهد این شرکت در مسیر بهبود است.

فروش خالص برای دوره منتهی به 31 مارس به 3.86 میلیارد دلار رسیده است که نسبت به 3.35 میلیارد دلار در سه ماهه سوم 2020 13٪ افزایش داشته است ، در حالی که درآمد 465 میلیون دلاری در مقایسه با درآمد قبلی در سال قبل بوده است ، با ضرر فاجعه بار 6 میلیون دلاری.

مراقبت از پوست با رشد شدید فروش در این گروه ، به رهبری Estée Lauder ، La Mer و Clinique ، بیشترین بهبود را در طی سه ماه نشان داد ، در حالی که دکتر Jart + و Origins نیز به رشد کمک کردند.

گرچه آرایش همچنان کودک مشکل گروه است و تقاضا در بین مصرف کنندگان هنوز ضعیف است.

فروش خالص برای مدت سه ماه 13٪ کاهش داشت که در این گروه 72 میلیون دلار از دست دادن درآمد عملیاتی بود.

به منظور تخلیه برخی از مارک های دردسرساز خود ، ELC تصمیم گرفت تعطیلات لوازم آرایشی Becca را در اوایل سال جاری متوقف کند ، که از پایان ماه سپتامبر فعالیت خود را متوقف می کند ، با اشاره به چالش های ایجاد شده توسط Covid-19.

در همین حال ، مارک برتر مراقبت از پوست Rodin Olio Lusso دومین مارکی شد که پس از فقط شش سال مالکیت توسط مجتمع مستقر در نیویورک تیز شد.

پس از ادغام ، ELC نقش بسزایی در گسترش آرایش محصولات بهداشتی این برند داشت.

علیرغم یک گروه آرایش ناامید کننده ، ELC با ادغام Deciem نوارهای مراقبت از پوست خود را گسترش داده است.

در ماه فوریه ، مجمع زیبایی مستقر در نیویورک اعلام کرد که قصد دارد سرمایه گذاری اولیه خود را در شرکت مراقبت از پوست از 29٪ به 76٪ افزایش دهد و ظرف سه سال مالکیت کامل Deciem را بدست خواهد آورد.

فابریزیو فردا ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ال سی گفت: “فروش سال مالی ما و حاشیه عملکرد تعدیل شده ما بیش از مدت مشابه در سال مالی 2019 است ، زیرا ما همچنان با موفقیت به چالش های همه گیر می پردازیم.”

وی افزود: “ما از اینکه توافق کردیم مالکیت خود را در Deciem افزایش دهیم ، متعلق به اکثریت مالک هستیم که در طی سه سال به مالکیت کامل می رسیم ، خوشحالیم.”

“مارک سر به فلک کشیده Deciem ، قابلیت جوجه کشی عادی و جدید با نام تجاری پیشرفته ، چندین موتور برتر استراتژی رشد را بیشتر می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>