فروش سالگرد Nordstrom 2021: پیش نمایش معاملات زیبایی اولیه در اینجا

سودآنها واقعی هستند! Lash Stash Lengthening Mascara Value Set تضمین می کند که به این زودی ها سه بار برنده جایزه Readers ‘Choice Award نخواهید شد. با پرداخت فقط 35 دلار ، شما به دو لوله اندازه کامل و همچنین یک لوله در اندازه مسلح خواهید شد ، بنابراین می توانید با مژه های دروغین بدون دردسر استفاده از یک مجموعه جعلی با چسب یا آستر برکت پیدا کنید.

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

ست چهار گوش و لب کلاسیک تام فورد

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی ، آرایش صورت و ظرف رنگ باشد

تام فورد زیباییست کواد و لب روز کلاسیک همه چیز شما برای ایجاد ظاهری متناسب با هر موقعیت مناسب با رنگهای شامپاین ، طلایی ، آلو و قهوه ای بسیار پوشیدنی و همه کاره است. با کشیدن یک رژلب معمولی گلگون یا مروارید ، ظاهر بدون زحمت خود را به هم گره بزنید.

با سه بهترین زیبایی و جوایز انتخاب خوانندگان هر یک ، و همچنین به طور کلی یک میراث عظیم پرستار رژگونه ارگاسم نیازی به معرفی ندارد. با یک جفت رژگونه صورتی ، هلویی صورتی ، خالدار با براق کننده طلای ظریف فقط 40 دلار انباشته شوید و البته ، شما عالی و عالی در هر زمان هستید.

Nordstrom دارای کلاچ با برخی از رایحه های شگفت انگیز و مجموعه های شمع است ، بنابراین شما و کل خانه خود می توانید بوی فوق العاده تازه را به دستور خود – در هر زمان و هر مکان – بوی دهید.

تصویر ممکن است حاوی: هنر ، سفال و ظروف چینی باشد

ست شمع Votive Diptyque 5

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

ست ست بوی مودیز و ست بلومر دیر بو

دوتایی، بدون شک ، برخی از شمع های معطر مورد علاقه ما را می سازد. 5 ست شمع Votive دارای گل سرخ ، باسی ، فیگوئه ، فئو د بوئس و فویل د لاواند است – همه رایحه های جذاب و جذاب شما و مهمانان شما برای خیساندن است.

آزمایشگاه Discovery Set شما را برای مسیری که در کشف عطر جدید و مورد علاقه شما قرار دارد ، در صندلی راننده قرار می دهد. به این معنی که این سه شامل سه بطری اسپری پنج میلی لیتری از مشکی مارک دار دیگر 13 ، Santal 33 با دود و آتش و Noir 29 با رایحه چای است.

از بین پسر بو می دهدمجموعه ‘Moody Woods Set یا Late Bloomer Set’ و در اصل به یک جنگل خاکی ، بوی کاج یا یک باغ مست کننده پر از شکوفه های تازه منتقل می شود. در هر صورت ، نمی توانید ضرر کنید.

اگر مشتاق هستید قبل از شروع فروش لیست خرید خود را تهیه کنید 16 ژوئیه در ساعت 12 صبح PT برای اعضای Nordy Club با وضعیت دسترسی زودرس Icon و 28 جولای ساعت 12 صبح PT برای سایر افراد ، در اوقات فراغت خود ، صفحه پیش نمایش فروش سالگرد Nordstrom را ببینید. یک صفحه فرود کلی برای یک جدول زمانی از همه تاریخ های مهم نیز وجود دارد ، بنابراین شما می توانید تا هفته های آینده آماده خرید شوید.


در مورد معاملات سالگرد فروش سالگرد Nordstrom سال گذشته بخوانید:


اکنون ، تماشا کنید که Monet X سه روش اصلی آرایش را از بین می برد:

دنبال سارا هان باشید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>